Brúsite si zuby na elektrobicykel? V auguste sú tie najlepšie ceny počas roka

Už ste ho mali požičaný a chceli by ste ho? Tak teraz je presne ten správny čas – Výhodný August.

Najlepšia cena v roku

Existujú dlhoroční cyklisti, znalí čo sa deje na trhu počas roka a čakajú práve na august. Lebo v auguste ešte stíhate celkom veľa zo sezóny, ale už chytáte výhody znížených cien. Čím skôr, tým viac ešte stíhate svoje leto.

Zvýhodnené ceny sa týkajú značiek v bratislavskom a košickom centre ebajk® – Svete elektrobicyklov: Haibike, Ghost, Winora, Sinus, Apache. Ide o modely roku 2017, na sklade majú dokonca posledných pár kusov z roku 2016, ktoré majú ešte väčšie zvýhodnenia.

Nestraťte sezónu

Kým v júli sa každý ponáhľa za morom, druhú polovicu leta si môžete užiť na cyklochodníkoch v rôznych kopcoch Slovenska. Preto ebajk® prichádza s ponukou zvýhodneného nákupu vo váš prospech. Na jeseň je síce kúpa bicykla rovnako skvelá, ale už je spojená so stratou sezóny, ktorá je aj tak krátka. To potvrdí každý ebajker.

K tomu aj bonusy

Nákupom v ebajk.sk každý zákazník okrem svojho bicykla získava ďaleko viac. Okrem toho, že v obchode vedia odborne poradiť v oblasti výberu vhodných modelov, doplnkov na váš nový stroj, pomôžu aj s módnym výberom cyklooblečenia – funkčných tričiek, dresov, cyklonohavíc, topánok či prilieb. Cyklooblečenie je tiež výhodnejšie.

A keď už kupujete kvalitný ebajk, musí byť k tomu kvalitný a odborný servis, ktorý má rozhodne vplyv na celkovú cenu nákladov počas životnosti bicykla. S predajcom si totiž volíte aj služby. U nás ich máte garantované a s certifikátmi priamo od výrobcov.

Výhodný August je príležitosť, ktorá je tu pre vás. Nestraťte teda sezónu a príďte sa pozrieť na ponuku do bratislavského ebajku na Račianskej 77 alebo košického v BC Cassovar na Žriedlovej 9.

Viac na www.ebajk.sk

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto tlačovej správy.

Zdroj: Ebajk.sk

Odporúčame

Tento článok nie je možné komentovať.