Etelu, Marcelu a Simonou hľadajú košickí policajti: Každú pre niečo iné

Policajti prosia verejnosť o pomoc pri pátraní po troch ženách. Ak ste ich niekde zazreli alebo o nich máte nejaké informácie, volajte políciu.

Lenka Fedorová

Policajti z Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach pátrajú po troch ženách.

,,Okresný súd Košice II vydal na hľadanú Etelu Bikárovú (37) z Košíc Príkaz na zatknutie pre prečin Úverového podvodu v zmysle § 222 Trestného zákona," informuje Alexander Szabó, hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach.

Ďalšou hľadanou je Marcela Horváthová (43) z Košíc. ,,Okresný súd Košice II vydal na hľadanú Príkaz na zatknutie pre prečin Ohrozovania mravnej výchovy mládeže v zmysle § 211 Trestného zákona," uviedol Szabó.

Trojicu hľadaných uzatvára Sylvia Izsáková (33) z Košíc. „Okresný súd Košice I vydal na hľadanú Príkaz na dodanie do výkonu trestu pre trestný čin Krádeže v zmysle § 212 Trestného zákona,“ informoval hovorca. Popis osoby a oblečenia podľa polície nie je známy u žiadnej z hľadaných žien.

Podľa slov hovorcu sa hľadané dlhodobo v mieste svojho trvalého ani prechodného pobytu nezdržiavajú a nepreberajú si poštu zasielanú orgánmi činnými v trestnom konaní.

„Akékoľvek informácie o hľadaných osobách alebo ich výskyte oznámte na ktoromkoľvek útvare Policajného zboru SR alebo na známom telefónnom čísle 158. V pracovnej dobe od 07,30 do 15,30 hod. na Oddelenie pátrania a KTČ Odboru kriminálnej polície OR PZ v Košiciach na tel. čísle 09619 31073,“ informuje na záver polícia.

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame