František Varga Iné športy

Hráči ŠKP Košice doma remizovali

Napínavý zápas plný prekvapení pripravlili divákom hráči ŠKP Košice a Sl. UK Bratislava.

V sobotu večer sa odohral extraligový zápas medzi východom a západom. Stretli sa mužstvá ŠKP Košice(v bielych čiapkách) a Sl. UK Bratislava (v modrých čiapkách). Do duelu nastúpili lepšie hostia, už v 2.minúte 30.sekunde strelili gól a na ukazovateli skóre svietilo 0:1. Bojovalo sa na oboch stranách, ani jedno mužstvo svoj tlak nezmierňovalo. V druhej štvrtine Košičania stále doťahovali, no v 14.minúte prevzali do rúk vedenie a vytvorili si dvojgólový náskok. V tretej tretine sa hráčom hosťujúceho celku podarilo vyrovnať na 10:10. Ani v poslednej štvrtine sa nedalo povedať v koho réžii sa hrá. V každej hre platí porekadlo: „Šťastie praje pripraveným.“ V tomto dueli boli pripravené dostatočne obe mužstvá, zápas sa skončil nerozhodne 13:13 (2:3; 5:3; 3:4; 3:3).