Kompas pravého fanúšika futbalu: Kompletný rozpis jarnej časti okresu Košice-okolie

Futbalový kolotoč sa roztočí už o pár dní. Pripravili sme pre vás rozpis zápasov, ktoré sa hrajú v okrese Košice - okolie.

Lenka Fedorová
Ilustračný obrázok k článku Kompas pravého fanúšika futbalu: Kompletný rozpis jarnej časti okresu Košice-okolie
Zdroj: TASR

I. trieda – dospelí – ObFZ Košice okolie

15. kolo 2. 4. 2017 o 15:30

FK Stavmont Kysak – FK FC Nová Polhora

TJ Štart Svinica – TJ HORNÁD Ždaňa

FK Bidovce – TJ Družstevník Trstené pri Hornáde

TJ Družstevník Budimír – FK FC Valaliky

FK Vyšná Myšľa – TJ Družstevník Paňovce

16. kolo – 9. 4. 2017 15:30

FK FC Nová Polhora – TJ Štart Svinica

TJ Tatran Jasov – FK Stavmont Kysak

FK FC Valaliky – TJ Mokrance

TJ Hornád Ždaňa – FK Vyšná Myšľa

TJ Družsteník Paňovce – TJ MARATÓN Seňa

OFK Košické Olšany – FK Bidovce

TJ Družstevník Trstené pri Hornáde – TJ Družstevník Budimír

FK Bidovce – TJ Družstevník Paňovce

TJ MARATÓN Seňa – TJ HORNÁD Ždaňa

FK Vyšná Myšľa – FK FC Nová Polhora

TJ Štart Svinica – FK Stavmont Kysak

FK FC Valaliky – TJ Tatran Jasov

TJ Mokrance – TJ Družstevník Trstené pri Hornáde

TJ Družstevník Budimír – OFK Košické Oľšany

17. kolo 16. 4 o 16:00

FK Bidovce – TJ Družstevník Paňovce

TJ MARATÓN Seňa – TJ HORNÁD Ždaňa

FK Vyšná Myšľa – FK FC Nová Polhora

TJ Štart Svinica – FK Stavmont Kysak

FK FC Valaliky – TJ Tatran Jasov

TJ Mokrance – TJ Družstevník Trstené pri Hornáde

TJ Družstevník Budimír – OFK Košické Oľšany

TJ Tatran Jasov – TJ Štart Svinica

18. kolo 23.4. o 16:00

TJ Tatran Jasov – TJ Štart Svinica

FK Stavmont Kysak – FK Vyšná Myšľa

FK FC Nová Polhora – TJ MARATÓN Seňa

TJ HORNÁD Ždaňa – FK Bidovce

TJ Družstevník Trstené pri Hornáde – FK FC Valaliky

OFK Košické Oľšany – TJ Mokrance

TJ Družstevník Paňovce – TJ Družstevník Budimír

19. kolo 30.4. 2017 o 16:00

FK Vyšná Myšľa – TJ Štart Svinica

TJ MARATÓN Seňa – FK Stavmont Kysak

FK Bidovce – FK FC Nová Polhora

TJ Družstevník Budimír – TJ HORNÁD Ždaňa

TJ Mokrance – TJ Družstevník Paňovce

FK FC Valaliky – OFK Košické Oľšany

TJ Družstevník Trstené pri Hornáde – TJ Tatran Jasov

20. kolo 7.5. 2017 o 16:30

TJ Družstevník Paňovce – FK FC Valaliky

TJ HORNÁD Ždaňa – TJ Mokrance

FK FC Nová Polhora – TJ Družstevník Budimír

FK Stavmont Kysak – FK Bidovce

TJ Štart Svinica – TJ MARATÓN Seňa

TJ Tatran Jasov – FK Vyšná Myšľa

OFK Košické Oľšany – TJ Družstevník Trstené pri Hornáde

21. kolo 14.5.2017 o 16:30

FK Bidovce – TJ Štart Svinica

TJ MARATÓN Seňa – FK Vyšná Myšľa

TJ Mokrance – FK FC Nová Polhora

TJ Družstevník Budimír – FK Stavmont Kysak

TJ Družstevník Trstené pri Hornáde – TJ Družstevník Paňovce

FK FC Valaliky – TJ HORNÁD Ždaňa

OFK Košické Oľšany – TJ Tatran Jasov

22. kolo 21.5.2017 o 17:00

TJ Družstevník Paňovce – OFK Košické Oľšany

FK FC Nová Polhora – FK FC Valaliky

TJ HORNÁD Ždaňa – TJ Družstevník Trstené pri Hornáde

TJ Štart Svinica – TJ Družstevník Budimír

FK Stavmont Kysak – TJ Mokrance

TJ Tatran Jasov – TJ MARATÓN Seňa

FK Vyšná Myšľa – FK Bidovce

23. kolo 28. 5. 2017 o 17:00

TJ Družstevník Paňovce – TJ Tatran Jasov

TJ Družstevník Budimír – FK Vyšná Myšľa

FK Bidovce – TJ MARATÓN Seňa

FK FC Valaliky – FK Stavmont Kysak

TJ Mokrance – TJ Štart Svinica

OFK Košické Oľšany – TJ HORNÁD Ždaňa

TJ Družstevník Trstené pri Hornáde – FK FC Nová Polhora

24. kolo 4. 6. 2017 o 17:00

TJ Tatran Jasov – FK Bidovce

TJ MARATÓN Seňa – TJ Družstevník Budimír

TJ HORNÁD Ždaňa – TJ Družstevník Paňovce

FK Stavmont Kysak – TJ Družstevník Trstené pri Hornáde

FK FC Nová Polhora – OFK Košické Oľšany

FK Vyšná Myšľa – TJ Mokrance

TJ Štart Svinica – FK FC Valaliky

25. kolo 11. júna o 17:00

TJ Družstevník Budimír – FK Bidovce

TJ Mokrance – TJ MARATÓN Seňa

FK FC Valaliky – FK Vyšná Myšľa

TJ Družstevník Trstené pri Hornáde – TJ Štart Svinica

TJ Družstevník Paňovce – FK FC Nová Polhora

OFK Košické Oľšany – FK Stavmont Kysak

TJ HORNÁD Ždaňa – TJ Tatran Jasov

26. kolo 18. 6. 2017 o 17:00

FK Vyšná Myšľa – TJ Družstevník Trstené pri Hornáde

TJ MARATÓN Seňa – FK FC Valaliky

FK Bidovce – TJ Mokrance

TJ Tatran Jasov – TJ Družstevník Budimír

FK FC Nová Polhora – TJ HORNÁD Ždaňa

FK Stavmont Kysak – TJ Družstevník Paňovce

TJ Štart Svinica – OFK Košické Oľšany

II. trieda – dospelí – ObFZ Košice okolie

15. kolo 2. 4 2017 o 15:30

TJ Lokomotíva Ruskov – FC Zdoba

TJ Mladosť Sady nad Torysou časť Byster – OŠK Blažice

TJ Dvorníky – Včeláre – FK Nižná Myšľa

TJ AC Jasov (odstúpené) – KŠK Rozhanovce

TJ Mladosť Kalša – TJ Slovan Kecerovce

xxx – TJ Pokrok Zlatá Idka

FK Štart Slanská Huta – xxx

16. kolo 9. 4. 2017 o 15:30

KŠK Rozhanovce – TJ Mladosť Kalša

FK Nižná Myšľa – TJ AC Jasov (odstúpené)

OŠK Blažice – TJ Dvorníky – Včeláre

FC Zdoba – TJ Mladosť Sady nad Torysou časť Byster

xxx – TJ Lokomotíva Ruskov

TJ Pokrok Zlatá Idka – FK Štart Slanská Huta

TJ Slovan Kecerovce – xxx

17. kolo 16. 4. 2017 o 16:00

KŠK Rozhanovce – TJ Slovan Kecerovce

TJ Mladosť Kalša – FK Nižná Myšľa

TJ AC Jasov (odstúpené) – OŠK Blažice

TJ Dvorníky – Včeláre – FC Zdoba

TJ Mladosť Sady nad Torysou časť Byster – xxx

TJ Lokomotíva Ruskov – TJ Pokrok Zlatá Idka

FK Štart Slanská Huta – xxx

18. kolo 23. 4 . 2017 o 16:00

TJ Slovan Kecerovce – FK Štart Slanská Huta

xxx – TJ Lokomotíva Ruskov

TJ Pokrok Zlatá Idka – TJ Mladosť Sady nad Torysou časť Byster

xxx – TJ Dvorníky – Včeláre

FC Zdoba – TJ AC Jasov (odstúpené)

OŠK Blažice – TJ Mladosť Kalša

FK Nižná Myšľa – KŠK Rozhanovce

19 .kolo 30. 4. 2017 o 16:00

TJ Mladosť Kalša – FC Zdoba

KŠK Rozhanovce – OŠK Blažice

TJ Pokrok Zlatá Idka – TJ Dvorníky – Včeláre

TJ AC Jasov (odstúpené) – xxx

TJ Lokomotíva Ruskov – FK Štart Slanská Huta

TJ Mladosť Sady nad Torysou časť Byster – xxx

FK Nižná Myšľa – TJ Slovan Kecerovce

20. kolo 7. 5 . 2017 o 16:30

FK Štart Slanská Huta – TJ Mladosť Sady nad Torysou časť Byster

TJ Slovan Kecerovce – TJ Lokomotíva Ruskov

TJ Pokrok Zlatá Idka – TJ AC Jasov (odstúpené)

xxx – TJ Dvorníky – Včeláre

FC Zdoba – KŠK Rozhanovce

xxx – TJ Mladosť Kalša

OŠK Blažice – FK Nižná Myšľa

21. kolo 14. 5. 2017 o 16:30

TJ Dvorníky – Včeláre – FK Štart Slanská Huta

TJ Mladosť Sady nad Torysou časť Byster – TJ Lokomotíva Ruskov

TJ Mladosť Kalša – TJ Pokrok Zlatá Idka

TJ AC Jasov (odstúpené) – xxx

OŠK Blažice – TJ Slovan Kecerovce

KŠK Rozhanovce – xxx

FK Nižná Myšľa – FC Zdoba

22. kolo 21. 5. 2017 o 17:00

FK Štart Slanská Huta – TJ AC Jasov (odstúpené)

xxx – TJ Mladosť Kalša

TJ Slovan Kecerovce – TJ Mladosť Sady nad Torysou časť Byster

TJ Lokomotíva Ruskov – TJ Dvorníky – Včeláre

FC Zdoba – OŠK Blažice

TJ Pokrok Zlatá Idka – KŠK Rozhanovce

xxx – FK Nižná Myšľa

23. kolo 28. 5. 2017 o 17:00

TJ Dvorníky – Včeláre – TJ Mladosť Sady nad Torysou časť Byster

TJ AC Jasov (odstúpené) – TJ Lokomotíva Ruskov

FC Zdoba – TJ Slovan Kecerovce

KŠK Rozhanovce – xxx

TJ Mladosť Kalša – FK Štart Slanská Huta

OŠK Blažice – xxx

FK Nižná Myšľa – TJ Pokrok Zlatá Idka

24. kolo 4. 6. 2017 o 17:00

TJ Mladosť Sady nad Torysou časť Byster – TJ AC Jasov (odstúpené)

TJ Slovan Kecerovce – TJ Dvorníky – Včeláre

TJ Pokrok Zlatá Idka – OŠK Blažice

xxx – FK Nižná Myšľa

FK Štart Slanská Huta – KŠK Rozhanovce

TJ Lokomotíva Ruskov – TJ Mladosť Kalša

xxx – FC Zdoba

25. kolo 11. 6. 2017 o 17:00

OŠK Blažice – xxx

FC Zdoba – TJ Pokrok Zlatá Idka

xxx – TJ Slovan Kecerovce

TJ AC Jasov (odstúpené) – TJ Dvorníky – Včeláre

TJ Mladosť Kalša – TJ Mladosť Sady nad Torysou časť Byster

KŠK Rozhanovce – TJ Lokomotíva Ruskov

FK Nižná Myšľa – FK Štart Slanská Huta

26. kolo 18. 6. 2017 o 17:00

xxx – FC Zdoba

FK Štart Slanská Huta – OŠK Blažice

TJ Pokrok Zlatá Idka – xxx

TJ Dvorníky – Včeláre – TJ Mladosť Kalša

TJ Slovan Kecerovce – TJ AC Jasov (odstúpené)

TJ Lokomotíva Ruskov – FK Nižná Myšľa

TJ Mladosť Sady nad Torysou časť Byster – FK Nižná Myšľa

Foto: Ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame