Košický magistrát zverejnil zaujímavú ponuku: Toto miesto potrebuje obsadiť!

Zaujímavá ponuka pre všetkých obyvateľov centra východného Slovenska. Naskytá sa možnosť získať žiadaný džob. Prečítajte si, aké sú podmienky.

Lukáš Zavacký
Ilustračný obrázok k článku Košický magistrát zverejnil zaujímavú ponuku: Toto miesto potrebuje obsadiť!
Foto: Lukáš Zavacký / Zdroj: Dnes24.sk

Nájsť si ideálne zamestnanie nie je najľahšie. Šťastie sa však na každého raz usmeje. A môže to byť práve teraz. Ľudia, ktorí chcú pracovať pri zákone majú ideálnu príležitosť. Hľadá sa pracovník na miesto mestského policajta s nástupom v januári 2017.

Zdroj: TASR

Medzi neodpustiteľné predpoklady záujemcu patrí bezúhonnosť, vek od 21 rokov, úplné stredné alebo odborné vzdelanie s maturitou, fyzická zdatnosť a psychická spôsobilosť. Ďalšími požiadavkami sú zbrojný preukaz a vodičské oprávnenie skupiny B.

„Uchádzači sa dostavia dňa 9. novembra 2016 o 8:30 do vestibulu budovy Magistrátu mesta Košice na Triede SNP 48,“ uvádza sa na oficiálnej webovej stránke metropoly východu.

Pri príchode musia predložiť žiadosť o prijatie, vyplnený osobný dotazník, štruktúrovaný životopis, doklad o vzdelaní a čestné prehlásenie o bezúhonnosti. V prípade ďalších informácii treba volať na 055/6419406 (Mgr. Pavol Proks) alebo na 055/6419485 (Ing. Diana Čereiová).

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame