ROZPIS ZÁPASOV: Hokejbalová extraliga začne v septembri, o titul zabojuje 14 tímov

Slovenská hokejbalová únia zverejnila rozpis zápasov najvyššej súťaže nášho najúspešnejšieho kolektívneho športu. Pozrite si, kedy sa váš obľúbený tím stretne so súpermi.

Ilustračný obrázok k článku ROZPIS ZÁPASOV: Hokejbalová extraliga začne v septembri, o titul zabojuje 14 tímov
Zdroj: TASR

Najvyššia hokejbalová súťaž na Slovensku už pozná rozpis zápasov na sezónu 2017/2018. Nový ročník začína už 2. septembra. Na 14 súťažných tímov čaká dovedna 182 zápasov základnej časti.

Posledné tri mužstvá po základnej časti budú hrať baráž o udržanie. Osem prvých celkov sa pobije vo vyraďovacích bojoch play-off. Môže však nastať situácia, že sa najvyššia súťaž v sezóne 2018/2019 rozšíri na 16 účastníkov. V tom prípade bude o udržanie hrať iba posledný celok po základnej časti.

1. kolo, 2. 9. 2017

  • 13:30 MŠK Vippokerpro Kežmarok – ŠK 98 Pruské
  • 11:00 ŠKB Martin – Kometa Vrútky
  • 14:00 Lion Svidník – HBK Diaková
  • 14:00 LG ABhokej Bratislava – HBK Hokejmarket Skalica
  • 10:30 Jokerit Petržalka – HBC Enviform Třinec
  • 13:00 HBK Nitrianski Rytieri – Leaders Ružinov
  • 13:00 HBK PROTEF Považská Bystrica – HBC Košice

2. kolo, 9. 9. 2017

  • 13:00 ŠK 98 Pruské – Lion Svidník
  • 13:00 HBK Hokejmarket Skalica – Jokerit Petržalka
  • 13:00 HBK Diaková – Nitrianski Rytieri
  • 13:00 Kometa Vrútky – LG ABhokej Bratislava
  • 14:00 HBC Košice – MŠK Vippokerpro Kežmarok
  • 13:00 Leaders Ružinov – HBK PROTEF Považská Bystrica
  • 13:00 HBC Enviform Třinec – ŠKB Martin

3. kolo, 16. 9. 2017

  • 14:00 LG ABhokej Bratislava – ŠK 98 Pruské
  • 13:00 HBK PROTEF Považská Bystrica – HBK Hokejmarket Skalica
  • 14:00 Lion Svidník – HBC Enviform Třinec
  • 11:00 ŠKB Martin – HBC Košice
  • 13:30 MŠK Vippokerpro Kežmarok – HBK Diaková
  • 10:30 Jokerit Petržalka – Leaders Ružinov
  • 13:00 HBK Nitrianski Rytieri – Kometa Vrútky

4. kolo, 23. 9. 2017

  • 13:00 ŠK 98 Pruské – Jokerit Petržalka
  • 13:00 HBK Hokejmarket Skalica – ŠKB Martin
  • 13:00 Kometa Vrútky – HBK PROTEF Považská Bystrica
  • 14:00 HBC Košice – Lion Svidník
  • 13:00 HBK Diaková – LG ABhokej Bratislava
  • 13:00 Leaders Ružinov – HBC Enviform Třinec
  • 13:00 HBK Nitrianski Rytieri – MŠK Vippokerpro Kežmarok

5. kolo, 30. 9. 2017

  • 13:00 HBC Enviform Třinec – HBC Košice
  • 10:30 Jokerit Petržalka – LG ABhokej Bratislava
  • 14:00 Leaders Ružinov – HBK Diaková
  • 13:00 Kometa Vrútky – HBK Hokejmarket Skalica
  • 13:30 MŠK Vippokerpro Kežmarok – HBK PROTEF Považská Bystrica
  • 11:00 ŠKB Martin – ŠK 98 Pruské
  • 13:00 HBK Nitrianski Rytieri – Lion Svidník

6. kolo, 7. 10. 2017

  • 13:00 HBK Diaková – ŠK 98 Pruské
  • 13:00 HBK Hokejmarket Skalica – HBC Enviform Třinec
  • 10:30 Jokerit Petržalka – ŠKB Martin
  • 13:30 MŠK Vippokerpro Kežmarok – Lion Svidník
  • 14:00 LG ABhokej Bratislava – HBK PROTEF Považská Bystrica
  • 13:00 Kometa Vrútky – Leaders Ružinov
  • 14:00 HBC Košice – HBK Nitrianski Rytieri

7. kolo, 14. 10. 2017

  • 10:30 Leaders Ružinov – HBC Košice
  • 14:00 Lion Svidník – Jokerit Petržalka
  • 14:00 LG ABhokej Bratislava – MŠK Vippokerpro Kežmarok
  • 13:00 HBK Diaková – HBK Hokejmarket Skalica
  • 13:00 ŠK 98 Pruské – Kometa Vrútky
  • 13:00 HBK PROTEF Považská Bystrica – ŠKB Martin
  • 13:00 HBK Nitrianski Rytieri – HBC Enviform Třinec

8. kolo, 15. 10. 2017

  • 14:00 LG ABhokej Bratislava – HBC Košice
  • 11:00 Lion Svidník – HBK Hokejmarket Skalica
  • 10:30 Leaders Ružinov – MŠK Vippokerpro Kežmarok
  • 13:00 Kometa Vrútky – Jokerit Petržalka
  • 13:00 ŠK 98 Pruské – HBK PROTEF Považská Bystrica
  • 11:00 ŠKB Martin – HBK Nitrianski Rytieri
  • 11:00 HBC Enviform Třinec – HBK Diaková

9. kolo, 21. 10. 2017

  • 14:00 HBC Košice – ŠK 98 Pruské
  • 13:00 HBK Hokejmarket Skalica – Leaders Ružinov
  • 14:00 LG ABhokej Bratislava – HBK Nitrianski Rytieri
  • 10:30 Jokerit Petržalka – HBK Diaková
  • 13:00 HBK PROTEF Považská Bystrica – HBC Enviform Třinec
  • 13:30 MŠK Vippokerpro Kežmarok – ŠKB Martin
  • 13:00 Kometa Vrútky – Lion Svidník

10. kolo, 28. 10. 2017

  • 13:00 Leaders Ružinov – ŠK 98 Pruské
  • 13:00 HBK Hokejmarket Skalica – HBK Nitrianski Rytieri
  • 14:00 Lion Svidník – ŠKB Martin
  • 14:00 HBC Košice – HBK Diaková
  • 13:00 HBC Enviform Třinec – LG ABhokej Bratislava
  • 13:00 HBK PROTEF Považská Bystrica – Jokerit Petržalka
  • 13:30 MŠK Vippokerpro Kežmarok – Kometa Vrútky

11. kolo, 4. 11. 2017

  • 10:30 Jokerit Petržalka – MŠK Vippokerpro Kežmarok
  • 14:00 Lion Svidník – LG ABhokej Bratislava
  • 13:00 HBK Hokejmarket Skalica – HBC Košice
  • 11:00 ŠKB Martin – Leaders Ružinov
  • 13:00 HBK Nitrianski Rytieri – HBK PROTEF Považská Bystrica
  • 13:00 HBK Diaková – Kometa Vrútky
  • 13:00 HBC Enviform Třinec – ŠK 98 Pruské

12. kolo, 5. 11. 2017

  • 11:00 Lion Svidník – Leaders Ružinov
  • 11:00 HBK Hokejmarket Skalica – MŠK Vippokerpro Kežmarok
  • 11:00 ŠKB Martin – LG ABhokej Bratislava
  • 10:30 Jokerit Petržalka – HBC Košice
  • 13:00 HBK Diaková – HBK PROTEF Považská Bystrica
  • 13:00 Kometa Vrútky – HBC Enviform Třinec
  • 13:00 ŠK 98 Pruské – HBK Nitrianski Rytieri

13. kolo, 11. 11. 2017

  • 13:00 ŠK 98 Pruské – HBK Hokejmarket Skalica
  • 11:00 ŠKB Martin – HBK Diaková
  • 13:00 HBC Enviform Třinec – MŠK Vippokerpro Kežmarok
  • 13:00 HBK PROTEF Považská Bystrica – Lion Svidník
  • 13:00 Leaders Ružinov – LG ABhokej Bratislava
  • 13:00 HBK Nitrianski Rytieri – Jokerit Petržalka
  • 14:00 HBC Košice – Kometa Vrútky

14. kolo, 18. 11. 2017

  • 13:00 ŠK 98 Pruské – MŠK Vippokerpro Kežmarok
  • 13:00 Kometa Vrútky – ŠKB Martin
  • 13:00 HBK Diaková – Lion Svidník
  • 13:00 HBK Hokejmarket Skalica – LG ABhokej Bratislava
  • 13:00 HBC Enviform Třinec – Jokerit Petržalka
  • 13:00 Leaders Ružinov – HBK Nitrianski Rytieri
  • 14:00 HBC Košice – HBK PROTEF Považská Bystrica

15. kolo, 25. 11. 2017

  • 14:00 Lion Svidník – Šk 98 Pruské
  • 10:30 Jokerit Petržalka – HBK Hokejmarket Skalica
  • 13:00 HBK Nitrianski Rytieri – HBK Diaková
  • 14:00 LG ABhokej Bratislava – Kometa Vrútky
  • 13:30 MŠK Vippokerpro Kežmarok – HBC Košice
  • 13:00 HBK PROTEF Považská Bystrica – Leaders Ružinov
  • 11:00 ŠKB Martin – HBC Enviform Třinec

16. kolo, 2. 12. 2017

  • 13:00 ŠK 98 Pruské – LG ABhokej Bratislava
  • 13:00 HBK Hokejmarket Skalica – HBK PROTEF Považská Bystrica
  • 13:00 HBC Enviform Třinec – Lion Svidník
  • 14:00 HBC Košice – ŠKB Martin
  • 13:00 HBK Diaková – MŠK Vippokerpro Kežmarok
  • 13:00 Leaders Ružinov – Jokerit Petržalka
  • 13:00 Kometa Vrútky – HBK Nitrianski Rytieri

17. kolo, 9. 12. 2017

  • 10:30 Jokerit Petržalka – ŠK 98 Pruské
  • 11:00 ŠKB Martin – HBK Hokejmarket Skalica
  • 13:00 HBK PROTEF Považská Bystrica – Kometa Vrútky
  • 14:00 Lion Svidník – HBC Košice
  • 14:00 LG ABhokej Bratislava – HBK Diaková
  • 13:00 HBC Enviform Třinec – Leaders Ružinov
  • 13:30 MŠK Vippokerpro Kežmarok – HBK Nitrianski Rytieri

18. kolo, 17. 2. 2018

  • 14:00 HBC Košice – HBC Enviform Třinec
  • 14:00 LG ABhokej Bratislava – Jokerit Petržalka
  • 13:00 HBK Diaková – Leaders Ružinov
  • 13:00 HBK Hokejmarket Skalica – Kometa Vrútky
  • 13:00 HBK PROTEF Považská Bystrica – MŠK Vippokerpro Kežmarok
  • 13:00 ŠK 98 Pruské – ŠKB Martin
  • 14:00 Lion Svidník – HBK Nitrianski Rytieri

19. kolo, 24. 2. 2018

  • 13:00 ŠK 98 Pruské – HBK Diaková
  • 13:00 HBC Enviform Třinec – HBK Hokejmarket Skalica
  • 11:00 ŠKB Martin – Jokerit Petržalka
  • 14:00 Lion Svidník – MŠK Vippokerpro Kežmarok
  • 13:00 HBK PROTEF Považská Bystrica – LG ABhokej Bratislava
  • 13:00 Leaders Ružinov – Kometa Vrútky
  • 13:00 HBK Nitrianski Rytieri – HBC Košice

20. kolo, 3. 3. 2018

  • 14:00 HBC Košice – Leaders Ružinov
  • 10:30 Jokerit Petržalka – Lion Svidník
  • 13:30 MŠK Vippokerpro Kežmarok – LG ABhokej Bratislava
  • 13:00 HBK Hokejmarket Skalica – HBK Diaková
  • 13:00 Kometa Vrútky – ŠK 98 Pruské
  • 11:00 ŠKB Martin – HBK PROTEF Považská Bystrica
  • 13:00 HBC Enviform Třinec – HBK Nitrianski Rytieri

21. kolo, 4. 3. 2018

  • 11:00 HBC Košice – LG ABhokej Bratislava
  • 11:00 HBK Hokejmarket Skalica – Lion Svidník
  • 13:30 MŠK Vippokerpro Kežmarok – Leaders Ružinov
  • 10:30 Jokerit Petržalka – Kometa Vrútky
  • 13:00 HBK PROTEF Považská Bystrica – ŠK 98 Pruské
  • 11:00 HBK Nitrianski Rytieri – ŠKB Martin
  • 13:00 HBK Diaková – HBC Enviform Třinec

22. kolo, 10. 3. 2018

  • 13:00 ŠK 98 Pruské – HBC Košice
  • 13:00 Leaders Ružinov – HBK Hokejmarket Skalica
  • 13:00 HBK Nitrianski Rytieri – LG ABhokej Bratislava
  • 13:00 HBK Diaková – Jokerit Petržalka
  • 13:00 HBC Enviform Třinec – HBK PROTEF Považská Bystrica
  • 11:00 ŠKB Martin – MŠK Vippokerpro Kežmarok
  • 14:00 Lion Svidník – Kometa Vrútky

23. kolo, 17. 3. 2018

  • 13:00 ŠK 98 Pruské – Leaders Ružinov
  • 13:00 HBK Nitrianski Rytieri – HBK Hokejmarket Skalica
  • 11:00 ŠKB Martin – Lion Svidník
  • 13:00 HBK Diaková – HBC Košice
  • 14:00 LG ABhokej Bratislava – HBC Enviform Třinec
  • 10:30 Jokerit Petržalka – HBK PROTEF Považská Bystrica
  • 13:00 Kometa Vrútky – MŠK Vippokerpro Kežmarok

24. kolo, 24. 3. 2018

  • 13:30 MŠK Vippokerpro Kežmarok – Jokerit Petržalka
  • 14:00 LG ABhokej Bratislava – Lion Svidník
  • 14:00 HBC Košice – HBK Hokejmarket Skalica
  • 10:30 Leaders Ružinov – ŠKB Martin
  • 13:00 HBK PROTEF Považská Bystrica – HBK Nitrianski Rytieri
  • 13:00 Kometa Vrútky – HBK Diaková
  • 13:00 ŠK 98 Pruské – HBC Enviform Třinec

25. kolo, 25. 3. 2018

  • 10:30 Leaders Ružinov – Lion Svidník
  • 13:30 MŠK Vippokerpro Kežmarok – HBK Hokejmarket Skalica
  • 14:00 LG ABhokej Bratislava – ŠKB Martin
  • 11:00 HBC Košice – Jokerit Petržalka
  • 13:00 HBK PROTEF Považská Bystrica – HBK Diaková
  • 11:00 HBC Enviform Třinec – Kometa Vrútky
  • 11:00 HBK Nitrianski Rytieri – ŠK 98 Pruské

26. kolo, 31. 3. 2018

  • 14:00 HBK Hokejmarket Skalica – ŠK 98 Pruské
  • 14:00 HBK Diaková – ŠKB Martin
  • 14:00 MŠK Vippokerpro Kežmarok – HBC Enviform Třinec
  • 14:00 Lion Svidník – HBK PROTEF Považská Bystrica
  • 14:00 LG ABhokej Bratislava – Leaders Ružinov
  • 10:30 Jokerit Petržalka – HBK Nitrianski Rytieri
  • 14:00 Kometa Vrútky – HBC Košice

Play-off hokejbalovej extraligy HEL SR

Do vyraďovacích bojov postupuje prvých osem klubov po základnej časti. Play-off sa hrá na tri víťazné zápasy.

Štvrťfinále:

  • 7. apríla 2018, 1. zápas
  • 8. apríla 2018, 2. zápas
  • 14. apríla 2018, 3. zápas
  • 15. apríla 2018, prípadný 4. zápas
  • 21. apríla 2018, prípadný 5. zápas

Semifinále:

  • 28. apríla 2018, 1. zápas
  • 29. apríla 2018, 2. zápas
  • 5. mája 2018, 3. zápas
  • 6. mája 2018, prípadný 4. zápas
  • 8. mája 2018, prípadný 5. zápas

Alebo:

  • 21. apríla 2018, 1. zápas
  • 22. apríla 2018, 2. zápas
  • 28. apríla 2018, 3. zápas
  • 29. apríla 2018, prípadný 4. zápas
  • 1. mája 2018, prípadný 5. zápas

Finále:

  • 5. mája 2018, 1. zápas
  • 6. mája 2018, 2. zápas
  • 12. mája 2018, 3. zápas
  • 13. mája 2018, prípadný 4. zápas
  • 19. mája 2018, prípadný 5. zápas

Alebo (v prípade, že sa vo všetkých štvrťfinálových a semifinálových sériách odohrajú tri alebo 4 duely):

  • 12. mája 2018, 1. zápas
  • 13. mája 2018, 2. zápas
  • 19. mája 2018, 3. zápas
  • 20. mája 2018, prípadný 4. zápas
  • 26. mája 2018, prípadný 5. zápas

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame