Alexandra Kolínská
Správy
Cestujúci bacha: V týchto hodinách si lístok na MHD sms-kou nekúpite!
Dopravný podnik mesta Košice upozorňuje na výpadok posielania SMS. Pozrite, v ktorých hodinách budete potrebovať na MHD obyčajné lístky a ktorého operátora sa to týka.
V Košiciach opäť dôjde k výpadku posielania SMS lístkov na MHD. „Dopravný podnik mesta Košice oznamuje, že od pondelka 30.3.2015 v čase od 22:00 hod. do utorka 31.3.2015 do 04:00 hod. dôjde k výpadku posielania SMS v sieti O2,“ uviedla hovorkyňa Dopravného podniku Michaela Karaffová.
Dôvodom je podľa hovorkyne údržba systémov. „Spôsobí to nespracovanie všetkých požiadaviek na partnerské služby cez SMS, ktoré budú spracované po ukončení údržby systémov,“ dodala Karaffová.
Foto: ilustračné
Zdroj: Dnes24.sk