Utorok 23. júl 2019 Oľga  23 °C
Lukáš Zavacký Práca

Dni príležitostí v Košiciach už čoskoro: Nenechajte si ujsť svoj vysnívaný džob

Prestížny veľtrh s množstvom pracovných ponúk pre absolventov či študentov sa blíži. Počas dvoch dní budú miesta ponúkať vychýrení zamestnávatelia.

Ilustračný obrázok k článku Dni príležitostí v Košiciach už čoskoro: Nenechajte si ujsť svoj vysnívaný džob
Zdroj: TASR

Burza práce s názvom iKariéra Dni príležitostí sa koná dvakrát ročne priamo na univerzitnej pôde v Bratislave, Košiciach, Trenčíne a v Žiline. V našom meste sa odohrá 15. a 16. marca 2016 (utorok, resp. streda) v Univerzitnej knižnici na Technickej univerzite. Zastrešuje ju medzinárodná študentská organizácia IAESTE.

Na veľtrhu sa predstaví množstvo firiem z oblasti informačných technológií, telekomunikácií, elektrotechniky a elektroenergetiky, elektroniky, finančníctva, priemyselnej informatiky a automatizácie.

V oboch dňoch sa udalosti zúčastní po 24 spoločností (niektoré v utorok i v stredu), a to napríklad Embraco, Východoslovenská distribučná, T-Systems Slovakia, Volkswagen Slovakia, Emerson, CassaCloud, NATEK.

Prácu môžu získať absolventi škôl najmä technických smerov, no aj mladšie ročníky si môžu dohodnúť bakalárske, či diplomové práce, nájsť si stáž počas školy či profilovať svoje zameranie už počas štúdiá.

Môže vás zaujímať:

Zdroj: dniprilezitosti.sk

Zdroj: Dnes24.sk