V Košiciach museli EVAKUOVAŤ ľudí: Osoba našla muníciu a ZOBRALA si ju domov
Osoba, ktorá muníciu našla ju podľa prvotných informácií priniesla domov.
Policajti zasahovali v Košiciach na sídlisku Dargovských hrdinov. V lesnom poraste bola totiž oznámená munícia.
Osoba, ktorá muníciu našla ju podľa prvotných informácií priniesla domov.
Policajtom klepli po prstoch: POKUTY rozdávali aj počas voľna! Peniaze si nechávali
Vysoký tlak NEPODCEŇUJTE: Treba ho správne merať a vyhnúť sa alkoholu i fajčeniu
Na mieste prebiehala z preventívnych dôvodov aj evakuácia obyvateľov. „Policajti prijímali všetky potrebné opatrenia na zaistenie bezpečnosti a spolupracujú s ďalšími záchrannými zložkami. Žiadame verejnosť, aby rešpektovala pokyny policajtov, nevstupovala do vyznačeného priestoru a nepribližovala sa k miestu zásahu,“ napísala košická polícia na sociálnej sieti.
Na mieste sa nachádzali evakuačné autobusy HaZZ. Obyvatelia dotknutých bytov svoje byty opustili. „Situáciu máme pod kontrolou. Okolie je zabezpečené a na mieste sa momentálne nachádza policajný pyrotechnik,“ doplnila polícia.