Ľubomír Hudačko Krimi

V Košiciach museli EVAKUOVAŤ ľudí: Osoba našla muníciu a ZOBRALA si ju domov

Osoba, ktorá muníciu našla ju podľa prvotných informácií priniesla domov.

Ilustračný obrázok k článku V Košiciach museli EVAKUOVAŤ ľudí: Osoba našla muníciu a ZOBRALA si ju domov
Zdroj: Facebook.com/Polícia SR - Košický kraj

Policajti zasahovali v Košiciach na sídlisku Dargovských hrdinov. V lesnom poraste bola totiž oznámená munícia.

Osoba, ktorá muníciu našla ju podľa prvotných informácií priniesla domov.

Na mieste prebiehala z preventívnych dôvodov aj evakuácia obyvateľov. „Policajti prijímali všetky potrebné opatrenia na zaistenie bezpečnosti a spolupracujú s ďalšími záchrannými zložkami. Žiadame verejnosť, aby rešpektovala pokyny policajtov, nevstupovala do vyznačeného priestoru a nepribližovala sa k miestu zásahu,“ napísala košická polícia na sociálnej sieti.

Na mieste sa nachádzali evakuačné autobusy HaZZ. Obyvatelia dotknutých bytov svoje byty opustili. „Situáciu máme pod kontrolou. Okolie je zabezpečené a na mieste sa momentálne nachádza policajný pyrotechnik,“ doplnila polícia.

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM