Správy

Smutné udalosti roku 2021: 10 TRAGÉDIÍ, ktoré otriasli okresom Michalovce

V roku 2021 sme sa nevyhli ani smutným udalostiam. Tie doľahli aj na obce a mestá okresu Michalovce.

Ilustračný obrázok k článku Smutné udalosti roku 2021: 10 TRAGÉDIÍ, ktoré otriasli okresom Michalovce
Zdroj: Facebook.com/KRPZKE

Rok 2021 je za nami a tak nastal čas ohliadnuť sa späť. Pri bilancovaní uplynulých 365 dní sa nevyhneme ani tragickým udalostiam. Vybrali sme desiatku z nich.

Vodičovi zlyhalo srdce

Výsledky pitvy nebohého 47-ročného vodiča objasnili dopravnú nehodu, ku ktorej došlo v utorok 21. 9. večer medzi Veľkými Kapušanmi a obcou Vojany v Michalovskom okrese.

„Pitva potvrdila náhlu zdravotnú indispozíciu, a teda ako bezprostrednú príčinu smrti určila akútne zlyhanie srdca,“ informovala vtedy košická krajská policajná hovorkyňa Lenka Ivanová. Muža našli na mieste bez známok života.

Prevrátil sa s bagrom

Na poľnej ceste v obci Lesné v okrese Michalovce sa v júli prevrátil s bagrom 58-ročný muž. Na mieste zasahoval aj záchranársky vrtuľník. Po ošetrení a podaní potrebnej liečby pacienta s ľahšími poraneniami vrtuľníkom transportovali na centrálny príjem nemocnice v Michalovciach.

Zaútočil na svojho syna a bývalú manželku!

Príslušník PZ vo svojom osobnom voľne, ktorý začul krik ženy o pomoc, ani na sekundu neváhal a útočníka na mieste spacifikoval. Podľa vtedajších zistení polície podozrivý mal zaútočiť nožom na svojho syna a bývalú manželku.

Utopený v Sliepkovciach

Prvomájové posedenie s kamarátmi sa tak skončilo tragédiou. Telo utopeného 49-ročného muža z obce Sliepkovce v okrese Michalovce, ktorý bol nezvestný od 1. mája, vydala v sobotu (15. 5.) rieka Laborec v úseku medzi obcami Stretavka a Budkovce. Muža naposledy videli pri Laborci v katastrálnom území obce Palín (okres Michalovce).

Zo Slovenska

Úplatky pre PN-ku?

Chceli, aby im vypísal doklad o predĺžení práceneschopnosti. Lekára z nášho okresu uplácali podľa vtedajšieho tvrdenia kvôli PN-ke. A sumou, ktorá je na smiech.

Útok s motorovou pílou

Čo presne predchádzalo divokej potýčke pred jednou bytovkou v Michalovciach? Výsledok stretu štyroch mladíkov s 30-ročným Dávidom skončil krvavo. Viackrát trestaný recidivista na nich vytiahol motorovú pílu a 20-ročného Adriana vážne zranil.

Na Vinianskej ceste

Polícia chytila vodičov, ktorí si podľa jej slov na Vinianskej ceste v Michalovciach urobili pretekársku dráhu.

Tragédia v Bánovciach nad Ondavou

V jednom z rodinných domov v obci Bánovce nad Ondavou v okrese Michalovce došlo k výbuchu. Dom bol po výbuchu úplne zničený.

Z regiónu

Týranie psov

Krajská prokuratúra (KP) v Košiciach vydala v apríli záväzný pokyn príslušným okresným prokurátorom na urýchlené prešetrenie medializovaných informácií o týraní psov a organizovaní psích zápasov v okresoch Michalovce a Trebišov.

Tragická nehoda

Tradická nehoda, pri ktorej sa vozidlo prevrátilo na strechu a vodič ostal zakliesnený. V stredu 10. marca 2021 popoludní došlo podľa polície na úseku cesty medzi obcami Palín a Zemplínska Široká k dopravnej nehode, ktorá si, žiaľ, vyžiadala život mladého vodiča kamiónu z Ukrajiny.

ilustračné foto

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM