Krimi

Veľkonočný frajer z Michaloviec na volkswagene je ľahší o 650 eur: Takto šiel po dedine!

Frajerinka za volantom, ktorá však môže skončiť veľmi tragicky. Vodiči sa v okolí Michaloviec vozili obrovskou rýchlosťou.

Ilustračný obrázok k článku Veľkonočný frajer z Michaloviec na volkswagene je ľahší o 650 eur: Takto šiel po dedine!
Zdroj: TASR

Aj napriek avizovanom zvýšenom počte policajtov na cestách počas veľkonočných sviatkov a apelovaní na vodičov, aby dodržiavali dopravné predpisy, michalovskí dopravní policajti odhalili na cestách Michalovského okresu ďalších dvoch cestných pirátov.

„V prvom prípade, vodič zo Sobraniec viedol vozidlo zn. Škoda Octavia mimo obce na štátnej ceste I/19, pričom vozidlu bola nameraná rýchlosť jazdy 148 km/h,“ uviedla hovorkyňa polície Jana Mésarová. Dodala, že za porušenie pravidiel cestnej premávky bol vodič riešený v blokom konaní na mieste a bola mu uložená pokuta vo výške 600 eur.

Druhý podľa polície, na vozidle VW Phaeton viedol vozidlo v obci na 50 km/h rýchlosťou 110 km/h. Vodičovi z Michaloviec bola podľa policajnej správy na mieste uložená pokuta vo výške 650 eur.

„Polícia znovu apeluje na vodičov a ostatných účastníkov cestnej premávky, aby dodržiavali dopravné predpisy a predchádzali tak nešťastiam na cestách,“ uzatvára polícia.

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM