Radka Deckerová Správy

Betliarsky Country Kotlík sa blíži! Štartujeme 24.8.2013 o 10:00 hod.!

V areáli futbalovom ihriska v Betliari to opäť rozbalia najlepší guláš majstri okresu a vytiahnu svoje varešky.

Ilustračný obrázok k článku Betliarsky Country Kotlík sa blíži! Štartujeme 24.8.2013 o 10:00 hod.!
Foto: Radka Deckerová

Po roku opäť medzi Vami a s Vami!

V sobotu 24. augusta o 10.00 sa môžu ľudia z Gemera tešiť na vyvrcholenie letnej sezóny a skvelý kultúrno – spoločensko – športový program.

Voňavý guláš, futbalový turnaj, remeselnícky jarmok, tvorivé dielne, hudobná reprodukcia, jedinečná atmosféra. Takto si mnohí z vás pamätajú prvý ročník Betliarskeho Country Kotlíka – akcie, na ktorú zavítalo veľké množstvo ľudí z Gemera. Pozitívne ohlasy mnohých účastníkov sa zaslúžili o pokračovanie kotlíka aj tento rok.

Čo vás čaká a neminie!

Je na čase predstaviť program a paletu rôznorodých atrakcií, ktoré si pre Gemerčanov pripravili organizátori: ,,Druhý ročník Betliarskeho country kotlíka si budú môcť návštevníci užiť veľkolepo. Súťaž vo varení guláša je jednoznačne najväčším lákadlom, na ktorú sa chystajú aj najväčší kulinári," hovorí Marek Šebeňa, iniciátor myšlienky.

Vo varení tejto špeciality budú súperiť 3 až 4-členné tímy, z ktorých víťazi sa môžu tešiť na atraktívne ceny. Príležitosť prihlásiť sa máte aj vy a to na mailovej adrese: kotlik@global24.sk alebo na tel. čísle 0905 394 034. Pro­pozície a všetky dôležité informácie nájdete na Facebookovej skupine – Betliarsky Country kotlík.

Veľkolepé ukončenie prázdnin poteší deti aj športovcov

Futbalová horúčka sa začína! Všetkých športových fanúšikov pozývame na turnaj v minifutbale, do ktorého sa môžete aj zapojiť . ,,Nezabudli sme však ani na rodiny s deťmi. Malí športovci sa na ihrisku môžu vyblázniť taktiež. Súťažiť môžu v streľbe na bránu, chýbať nebudú ani 4 skákacie hrady a veľké šmykľavky. Samozrejmosťou je maľovanie na tvár, vozenie na koníkoch a ostatné aktivity si nechávame ako prekvapenie," prezradil Marek Džalaj – spoluorganizá­tor akcie.

Súčasťou sprievodného programu budú taktiež ukážky hasičov, remeselný jarmok, ukážky výcviku psov a pre silných chlapov, ale aj pre nežné ženy sú pripravené aj súťaže v pílení dreva, zabíjaní klincov a šikovnosť si zmerajú aj v behu s fúrikom.

Zábava do neskorých nočných hodín!

Tak ako aj minulý rok do tanca vám budú hrať Betliarske vidly a Milan Capák. Táto country skupina začínala hrávať na táboroch ešte pred 13-timi rokmi. Hrať začnú už poobede, hlavný hudobný program – Country Bál začína podvečer.

,,Na Betliarsky country kotlík sa tešíme, pretože v letnom období je to jedna z najväčších akcií v rožňavskom okrese. Na sobotu 24. augusta sme patrične pripravení, stačí už len naladiť hudobné nástroje," povedal Marian Smerek – kapelník Betliarskych Vidiel.

V tombole vás čaká TELEVÍZOR!

Pripravili sme pre vás aj vynikajúcu tombolu, v ktorej bude množstvo zaujímavých cien. Hlavná cena je LED televízor, ktorý čaká na jedného z Vás, príďte sa však presvedčiť aké iné zaujímavé ceny sme si pre vás pripravili.

Tešíme sa na Vás 24.augusta v areáli futbalového ihriska v Betliari, začíname o 10.00 a končíme ráno v nedelu 25.augusta

Foto: Nika Vávrová

betliarsky_kotlik_futbal
100
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM