Radka Deckerová Futbal

Chlapci zo školy DUPO si vybojovali prvenstvo a nielen to...

V dňoch 7-8.5. 2012 sa uskutočnilo v Rožňave na miestnom futbalovom štadióne finálové kolo projektu Miniligy talentov-FUTBAL 2011. Prvé tri kolá tohto projektu sa odohrali formou jednodňových halových turnajov v Prešove, Michalovciach a Bardejove. Na

Počas upršaného pondelka, kedy sa brány štadióna otvorili všetkým nádejným futbalistom z rôznych škôl, si deti mohli medzi sebou zmerať sily a vyskúšať si svoje futbalové umenie, absolvovať množstvo atrakcií, tvorivú dielňu a večer vyvrcholil krásnym ohňostrojom na futbalovom štadióne.

V utorok sa na finálové kolo ročníkov 2003 a 2004 už usmialo aj slniečko. V krásnej atmosfére sa za účasti mladých talentov, ich rodičov a všetkých priaznivcov a nadšencov futbalu, odohral futbalový festival so všetkým, čo k tomu patrí a vyvrcholil v popoludňajších hodinách slávnostným dekorovaním výsledkov finálového kola ako aj celkového vyhodnotenia tohto projektu z účasti vo všetkých štyroch kolách.

Na našu obrovskú radosť sa víťazmi štvrtého finálového kola stalichalani z futbalovej školy DUPO Rožňava. Počas celého turnaja nenašli premožiteľa a so štyrmi víťazstvami a jednou remízou obsadili konečné prvé miesto.

Ako víťaz finálového kola ďalej chalani okrem krásneho pohára a zlatých medailí získali ešte ako bonus 3-dňové spoločné sústredenie celého tímu. Nás ďalej teší, že za najlepšieho hráča tímu ako aj najlepšieho strelca turnaja bol vyhlásený Miško Domik z našej FŠ DUPO.

Chalanom úprimne blahoželáme, a sme hrdí na to, ako reprezentovali svoju futbalovú školu, svoje mesto a ukázali, že aj futbal v Rožňave má budúcnosť. Urobili veľkú radosť aj nám rodičom a všetkým, ktorí merali cestu na futbalový štadión a prišli ich povzbudiť. Tento krásny futbalový úspech je odzrkadlením náročnej zimnej halovej sezóny, ktorá pokračovala hneď na jar tvrdým tréningovým procesom.

Celkovým víťazom a držiteľom putovného pohára tohto projektu sa v kategórii U9 / ročník 2003 / stali chalani z futbalového klubu Junior Košice.

Veľké poďakovanie za celkovú organizáciu a priebeh turnaja patrí celému organizačnému tímu Miniligy talentov pod vedením pána M. Semančíka, všetkým zainteresovaným zo strany mesta, futbalového klubu SP MFK Rožňava ako aj srdcom veľkému futbalovému nadšencovi Miškovi Domikovi. Všetci veríme, že takýto projekt bude mať aj v nasledujúcej sezóne svoje pokračovanie aj v Rožňave.

Ďakujeme

roznava24.sk/Ján Dávid

Chlapci zo školy DUPO si vybojovali prvenstvo a nielen to...
1
Galéria
miniliga_talentov_rv
81
Galéria
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM