Radka Deckerová Futbal

Lörinc už oblieka dres Rudnej

Na svoj prvý zápas cestovali aj hráči Rudnej do Drnavy oslabení o pár dôležitých hráčov, ktorý ešte na jeseň obliekali farby Rudnej.

Hráči Rudnej oslabení o hráčov ako Deméň, Ďuríček či Gallo chýbali do koncepcie mladého družstva. Od prvých minút začali lepšie domáci borci, ktorí chceli hrať a vyhrať. Do 20. minúty zápasu sa im podarilo nastrielať 3 góly čím už takmer rozhodli celý zápas. V niektorých prípadoch sa stáva, že súper otočí stav, no žiaľ vtomto zápase sa to nepotvrdilo. Pochváliť treba hráča Orbána, ktorý vsietil do súperovej brány 4 góly. Obe mužstvá tak zistili na čom sú a kde majú svoje plusy a slabiny.

Rudná v derby privíta v nedeľu o 10:30 hod. hráčov z Brzotína a Drnavčania si oddýchnu nakoľko sa Kružná odhlásila.

Výsledky: Brzotín – Vlachovo 3:0 (2:0), Góly: Rado Znak 2, L. Mezei Dlhá Ves – Bohúňovo 3:1 (2:0), Góly: V. Ferdinand, Blatník, Flander – Dorkin Betliar – Krh. Dlhá Lúka 1:2 (0:1), Góly: Jaro Gonos – Čižmár (pk), Bodnár Drnava – Rudná 7:1 (4:1), Góly: R. Orbán 4, J. Kovács 2, Rencsok, Mázik – Konček Hrhov – Rožňavské Bystré 3:2 (1:1), Góly: Kardoš 2, Bernáth – J. Urban ml., J. Urban st. Vyšná Slaná – Jablonov 6:1 (1:1), Góly: Zábrel 2, Liptai, Rogos, Kračún, Barnák – Miliczki

Lörinc už oblieka dres Rudnej
1
Galéria
futbal_drnava_rudna
41
Galéria
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM