Radka Deckerová Iné športy

Majstrovstvá sveta GPC

V dňoch 11.11.2011 - 17.11.2011 sa konali Majstrovstvá sveta v tlaku na lavičke a v silovom trojboji v Írsku – v meste Limerick, kde sa zúčastnili pretekári aj z nášho oddielu BIG –BULL Rožňava – Tornaľa.

Majstrovstvá sveta GPC v tlaku na lavičke a v silovom trojboji Írsko – Limerick. Pretekári sa uniestnili s dobrými výkonmi, kde dosiahli medailové umiestnenia a to: dve zlaté a štyri strieborné . Preteky boli na vysokej úrovni kde sa zúčastnili pretekári z viacerých štátov vo veľmi silnej konkurencii aj napriek tomu náš oddiel je s výsledkami spokojný.
Naši pretekári sa umiestnili vo váhových kategoriách následovne :

Open – Zsolt Vajda vo váhovej kategórií do 100 kg v tlaku na lavičke sa umiestnil na 1.mieste s výkonom 212,5 kg a RAW – s výkonom 165 kg na 2. mieste.

Masters- M2 – Peter Szabó vo váhovej kategórií do 125 kg sa umiestnil v silovom trojboji RAW – na 1.mieste s výkonom celkovo 665 kg a v tlaku na lavičke RAW – s výkonom 172,5 kg na 2. mieste.

Open – Róbert Szabó vo váhovej kategórií do 110 kg v tlaku na lavičke RAW sa umiestnil na 2.mieste s výkonom 170 kg a v silovom trojboji RAW –s výkonom 670 kg na 4.mieste.

Masters – M1 – Ján Hubay vo váhovej kategorií do 125 kg v tlaku na lavičke RAW -sa umiestnil na 2. mieste s výkonom 172,5 kg.

Zároveň ako predseda oddielu – Peter Szabó sa týmto chcem poďakovať pretekárom za pekné umiestnenia a naďalej ím prajem veľa zdravia a športových úspechov. Ešte sa chcem poďakovať pánovi P.Legnárovi a kamarátom , ktorý nás podporili a vďaka ním sme dosiahli dobré výsledky.

szabo
8
Galéria
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM