Radka Deckerová Rôzne

Mechanická a elektronická kontrola motora

Vo videu zo servisu LENMARK, môžete vidieť ukážku mechanickej kontroly auta a elektronickej kontroly pomocou diagnostiky motora.

Firma so sídlom na Šafarikova 4072 (areal STK), 048 01 Rožňava bola zapísaná do živnostenského registra v mesiaci august 2007. Názov firmy ukrýva majiteľa a opravára automatických a manuálnych prevodoviek v jednej osobe – jeho meno je Marek LENTVORSKÝ. Tento špecialista na opravy prevodoviek má ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou v odbore automechanik – strojár, pričom po ukončení školy začal premieňať svoje školské vedomosti na praktické skúsenosti z pozície automechanika v UNI SERVISE FORD so sídlom v Betliari /12 rokov pôsobnosti/ a neskôr ako opravár automatických prevodoviek v írskom autoservise SOUTHSIDE GEARBOX, Dublin /3roky pôsobnosti/.

LENMARK SERVICE je malý servis, ktorý spája bohaté odborné vedomosti, praktické skúsenosti a veľkú zručnosť. Výsledkom tohto spojenia je kvalitná práca a spokojnosť zákazníka.

„To všetko Vám ponúknem a za to sa zaručím nielen pri probléme s prevodovkami, ale pri čomkoľvek, čo patrí do kategórie opráv vozidiel.“

viac info: http://automaticke-prevodovky.sk/

Mechanická a elektronická kontrola motora
1
Galéria
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM