Marcel Mojžiš Krimi

AUTENTICKÉ ZÁBERY: Kamión na Soroške zhorel do tla

Toto sa naozaj nevidí každý deň! Tí, čo skoro ráno prechádzali horským priechodom Soroška, videli na vlastné oči, ako obrovský kamión ničia plamene. Nákladiak za pár chvíľ zhorel celý do tla, zostal z neho iba podvozok.

Ako informoval dôstojník rožňavských hasičov Róbert Horváth, požiar im nahlásili krátko po piatej hodine ráno. Na mieste zasahovalo desať hasičov s technikou z Rožňavy a z Moldavy nad Bodvou, ktorí požiar lokalizovali krátko pred šiestou hodinou.

„Nemáme hlásené, že by vodič kamióna alebo iné osoby boli pri požiari zranené. Kamión, ktorý prevážal chladničky, práčky a iné elektrické spotrebiče, zhorel. Ostal len podvozok,“ informoval Horváth.

Doložil, že dočasne bol prejazd cez Sorošku uzavretý, od siedmej je už však cesta prejazdná v jednom pruhu. Hasiči v spolupráci s cestármi likvidujú zvyšky po požiari. Spôsobenú škodu a príčinu vzniku požiaru vyšetrujú, hasiči nevylučujú, že pravdepodobnou príčinou mohla byť technická porucha na elektroinštalácii.

Máte z tejto nešťastnej udalosti priamo z miesta zábery, alebo ste boli jej svedkom na vlastné oči? Ozvite sa nám na mail odvas@global24.sk.

Foto: ilustračné
Video: martinko353@centrum.sk

Video z ohnivej drámy na Soroške
1
Galéria
Zdroj: Webnoviny.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM