Radka Deckerová Futbal

Padali červené karty: Futbal narušila potýčka hráčov!

Po ťažkom dni a noci na svoj posledný domáci zápas v upršanom počasí nastúpili aj hráči z Jovíc. Tí privítali na svojom trávniku hráčov z ďalekého Kečova.

Prvý polčas sa šance striedali na oboch stranách. Prvý gól sa podarilo vsietiť Jirkovi peknou strelou v 25. minúte. V 33. minúte opäť boli úspešní domáci a zvýšili stav na 2:0 v podaní Lovaša. O pár minút nato rozhodca nariadil pokutový kop. Na biely bod si postavil loptu strelec prvého gólu Jirko. Tomu sa však brankára hostí nepodarilo prekonať, keď sa strážca svätyne zaskvel skvelým zákrokom.

V 39. minúte umne -lobom – zvýšil stav na 3:0 Doboš. V 40. minúte mohol divák vidieť aj potýčku medzi Tomim a Kalmánom, ktorú rozhodca ohodnotil červenými kartami. V druhom polčase domáci pokračovali v tlaku a súperovi nasúkali ešte 4 góly a jeden pustili aj za svoj chrbát. ** Jovice – Kečovo 7:1** (3:0) Góly: Rusnyák 2, Doboš 2, Lindák, Spišák, Lovaš – Garaj