Ivana Herková Rôzne

Prinášame vám vylosovanie skupín

Rodinné futbalové turnaje s detským kútikom. Dedo Mráz rozdá darčeky všetkým deťom v multifunkčnej telocvični (hale) Gymnázia v Rožňave v nedeľu, 18. decembra 2011 so začiatkom o 09.00 hodine. Podujatie potrvá do 17.00 hodiny.

Časový harmonogram zápasov bude na stránku zavesený zajtra večer.

A skupina: Rožňava Betliar Gemerská Hôrka Krh. Podhradie Gemerská Poloma

B skupina: Dobšiná Drnava Kr. Dl. Lúka Lipovník Rudná

Global 24, s.r.o. pre vás pripravila celoslovenskú športovú akciu, Futbal Tour 24-iek, ktorej spoluorganizátorom je [link=http://bcf­.sk/]spoločnosť BCF, s.r.o.[/link] Od začiatku decembra 2011 do konca marca 2012 bude v 13 slovenských mestách uskutočnený halový turnaj v malom futbale. Víťazi z jednotlivých miest sa stretnú v celoslovenskom finále 24. marca 2012 v Banskej Bystrici. Generálnym partnerom podujatia je [link=http://www­.pss.sk/sk/]Prvá stavebná sporiteľňa, a.s.[/link], hlavní partneri DOXX MINERÁL s.r.o., Autocentrum AAA Auto a.s., BONUL s.r.o.a ROIN s.r.o.

**Účastníci turnaja, nenechajte svoju rodinku doma, vezmite ich so sebou. Každý člen rodiny si príde na svoje. Môžete sa tešiť na bohatý sprievodný program, kde si na svoje prídu ženy, muži i deti. ** Pre dámy je pripravená prednáška s radami o kráse. Deti sa zabavia v detskom kútiku. Príďte a nechajte sa prekvapiť, čo všetko tu na vás čaká. Jedno malé tajomstvo ešte prezradíme, príde aj Dedo Mráz a žiadna ratolesť nezostane bez sladkého prekvapenia :-)

Domov určite neodídete naprázdno len so spomienkami na príjemne strávenú nedeľu. Môžete si odniesť aj výhru z tomboly.

Ak budete smädní, k dispozícii je bezplatný pitný režim pre celú rodinu.

Ceny čakajú aj na účastníkov turnaja. Hodnotené budú prvé tri miesta, najlepší hráč, brankár a strelec turnaja, ktorí si od nás odnesú hodnotné ceny. Absolútny víťaz turnaja postupuje do celoslovenského finále.

Vstup na podujatie je zdarma.

Príďte stráviť príjemnú kultúrno – športovú nedeľu 18. decembra a zabavte sa. Tešíme sa na vás.

Kolektív redakcie Rožňava24.

Prinášame vám vylosovanie skupín
1
Galéria
partneri_RV
10
Galéria
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM