Peter Simon Rôzne

Raper Wilmoš a nový videoklip "Dýchaj": Text ako posolstvo

Mladý talent Wilmoš z okresu nezaháľa. Neustále pracuje na novinkách, o čom svedčí aj nový videoklip. Songom "Dýchaj" sa zameral na rap z iného súdku.

Ilustračný obrázok k článku Raper Wilmoš a nový videoklip "Dýchaj": Text ako posolstvo
Zdroj: Dnes24.sk

Tomáš Vilimek z nášho okresu, ktorý sa prezentuje pod menom Wilmoš, usilovne pracuje sa svojej novej tvorbe. Tentokrát vyrukoval s piesňou Dýchaj. Zábery sa točili v okolí nášho mesta. O skladbe a točení klipu vám už prezradí viac sám autor.

Wilmoš z okresu vyrukoval s novinkou. Skladba je však trošku iná ako sme od autora zvyknutí. „Tentokrát ide o trochu inú skladbu ako doteraz, ale takto chcem pokračovať. Skladby musia byť stále rôznorodé. Počas celého roku 2017 budem naďalej vydávať single a videoklipy. Pokúsim sa však hlavne o viac spoločných vecí z dielne Taktober Records,“ povedal Wilmoš.

Nový klip uzrel svetlo sveta 18. decembra 2016. „Je to úplná novinka. Natáčali sme to asi 2–3 dni na rôznych miestach pri Rožňave. Spomenúť môžem Sorošku, či lokalitu za Rakovnicou. Skladba sa nahrala v Šali v Taktober Records. O hudbu sa postaral Kaapo, o video Michal Nezbeda a o postprodukciu Štefan Barczi,“ dodal Wilmoš.

Foto: ilustračné

Zdroj: YouTube.com
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM