Radka Deckerová Futbal

Rožňavskí futbalisti chytili bod

Rožňavskí futbalisti dňa 06.04.2011 o 16:30 hod. odohrali dohrávku prvého kola v Turni nad Bodvou.

Chlapci cestovali do Turne v dobrej nálade a z úmyslom ukradnúť súperovi nejaké body. Prvý polčas sa takmer celý hral iba od šestnátsky po šestnátsku. Do polčasu mali po jednej šance obe mužstvá kde hráči nechali vyniknúť brankárov. V mužstve Rožňavy po krásnej prihrávke Martina Polláka sa Radovi Kuzmovi nepodarilo prekonať domáce gólmana a na druhe strane sa zaskvel krásnym brankárskym zákrokom Ladislav Šalamon po tvrdej strele ku tyči. Do druhého polčasu nastúpili Rožňavčania ešte s väčším odhodlaním dať aspoň jeden gól no nepodarilo sa im to. K výraznejším šanciam skórovať sa nedostali ani domáci ani Rožňavskí hráči a tak zápas skončil 0:0.

Chlapcom z Rožňavy sa podarilo už nazbierať toľko bodov ako mali za celú jeseň. Len tak ďalej chlapci, gratulujem.

Ďalšie výsledky: Haniska – Krompachy 6:1 Turňa n/B – Rožňava 0:0 Medzev – Štítnik 3:0 Hrabušice – V. Kapušany 2:1 V. Revištia – Rudňany 3:1 V. Folkmar – Čaňa 2:2 Kr. Chlmec – Strážske 4:1