Radka Deckerová Iné športy

SCORPIONS CUP a 2.kolo Slovenského pohára

16.apríla sa malá výprava klubu TAEKWONDO HAKIMI zúčastnila medzinárodného turnaja SCORPIONS CUP v Českom Olomouci. A posledný aprílový deň sa zápasníci klubu Taekwondo HAKIMI zúčastnili 2.kola Slovenského pohára v disciplíne zápas na východe Slovens

Zlato pre HAKIMI na medzinárodnom turnaji SCORPIONS CUP.

16.apríla sa malá výprava klubu TAEKWONDO HAKIMI zúčastnila medzinárodného turnaja SCORPIONS CUP v Českom Olomouci. Do bojov o medaily sa zapojili naši dvaja juniori: Adrián Angyal a Róberta Lebovská. Adrián vybojoval kov najcennejší v kategórii juniori A do 63 kg, kde vo finálovom zápase porazil svojho súpera s prehľadom 9:0. Róberta podľahla súperke, ktorá bola víťazkou kategórie juniorky A do 59 kg. Na coachovskú stoličku si tento krát zasadol asistent trénerky Peter Meleh.

Výsledky: zápas **1.miesto ** Adrián Angyal Juniori A do 63 kg
bez umiestnenia Róberta Lebovská Juniorky A do 59 kg

Úspešný víkend na 2.kole Slovenského pohára v zápase.

Posledný aprílový deň sa zápasníci klubu Taekwondo HAKIMI zúčastnili 2.kola Slovenského pohára v disciplíne zápas na východe Slovenska, v Snine. Aj tento krát sa našej súťaže zúčastnili aj zápasníci zo susedného Poľska. Prvenstvá si vybojovali Róberta Lebovská, ktorá zvíťazila vo finálovom zápase nad súperkou z Poľska za stavu 5:4, keď sa jej podarilo bodovať kopom na vestu a na hlavu súperky a Adrián Angyal, ktorý vyradil prvého súpera za stavu 2:0 a finálovým zápasom svoju prevahu potvrdil a za stavu 3:0 získal zlato. 2. priečku obsadil Peter Zakhar, ktorý vyradil prvého súpera za jednoznačného stavu 12:0, no finálový zápas sa mu nepodarilo dotiahnuť do víťazného konca a za stavu 1:3 získal striebro. Dávid Nezbeda si za stavu 0:1 s pokročilejším súperom zaslúžene vybojoval bronzovú medailu.

Výsledky:

zápas 1.miesto Adrián Angyal Juniori A do 68 kg
Róberta Lebovská Juniorky A do 63 kg
2.miesto Peter Zakhar Žiaci B do 45 kg
3.miesto Dávid Nezbeda Deti II. B do 26 kg

Taekwondo_turnaj
28
Galéria
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM