Tlačové správy

Tip do kina + SÚŤAŽ: Populárna počítačová hra Assassin's Creed smeruje na plátna kín

Na záver roka 2016 si filmoví diváci nemohli želať šťavnatejšiu filmovú lahôdku... Fanúšikovia slávnej hernej série, filmoví kritici, ale aj bežní diváci si prídu na svoje vďaka dobrodružnému filmu Assassin's Creed.

Ilustračný obrázok k článku Tip do kina + SÚŤAŽ: Populárna počítačová hra Assassin's Creed smeruje na plátna kín
21
Galéria
Zdroj: CinemArt

Ten si budú môcť vychutnať v kinách od 29. 12. 2016. Popri Michaelovi Fassbenderovi sa vo filme predstavia aj ďalší uznávaní herci ako Marion Cotillard, Jeremy Irons a Brendan Gleeson.

Usvedčený vrah Callum Lynch (Michael Fassbender) je nedobrovoľne vyslobodený z cely smrti len preto, aby sa stal súčasťou storočného boja medzi asasínmi, templármi a španielskymi inkvizítormi. Jeho novým väzením sa stáva tajné zariadenie Abstergo vybavené revolučnou technológiou Animus, ktorá odhaľuje v ľudskej DNA genetické spomienky a tým umožňuje vrátiť sa a prežiť spomienky predkov, ktoré boli doteraz stratené v minulosti.

Callum sa vďaka Animusu prepojí so svojím predkom žijúcim v Granade a Seville v období španielskej inkvizície v 15. storočí. Volá sa Aguilar de Nerha a je členom bratstva asasínov, ktoré už niekoľko storočí vedie skrytú vojnu s templármi, svojimi odvekými nepriateľmi. Tajná organizácia asasínov sa zaviazala chrániť slobodnú vôľu ľudstva a snaží sa zabrániť tomu, aby sa templári s pomocou inkvizície zmocnili mocného artefaktu nazývaného Jablko Raja. A práve tento artefakt je podľa presvedčenia templárov nástrojom na ovládnutie celého sveta…

VYHODNOTENIE súťaže!!!

Máme tu 3 výhercov jednotlivých cien k filmu Assassin´s Creed:

USB kľúč – Miloš Auder
Kozmetická taštička – Zdenka Kruppová
Zápisník – Janka Martinaková

Zdroj: YouTube.com
Zdroj: CinemArt
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM