Radka Deckerová Krimi

Ukradol včelie úle

Neznámy páchateľ v dobe od stredajšieho večera do štvrtku obeda v lokalite zv. "Dolina" v katastri obce Gemerská Poloma (okr. Rožňava) odstránil visiaci zámok a vylomil vchodové dvere na včelíne.

Následne poškodil dva úle a ďalšie dva odcudzil aj s včelstvom a medom. Pribalil si aj dva ochranné klobúky. Majiteľovi spôsobil škodu 460,–€.

Správy z Východu

Tri vykradnuté autá v Košiciach
Na Šrobárovej ulici v Košiciach doposiaľ neznámy páchateľ v stredu pred polnocou rozbil okno batožinového priestoru na osobnom motorovom vozidle zn. Toyota Corolla combi a ukradol z neho kovovú pokladničku s hotovosťou 1.000,–€ ku škode (celkom 1.100,–€) žilinskej a. s..

Doposiaľ neznámy páchateľ včera dopoludnia bez zjavného použitia násilia z neuzamknutej kabíny nákladného motorového vozidla zn. Iveco, zaparkovaného na Jarmočnej ulici v Košiciach počas vykladania tovaru ukradol príručnú tašku s dokladmi, kľúčmi od osobného motorového vozidla zn. Daewoo Lanos a tržbou vo výške 765,–€. Firme vznikla škoda 765,–€ a 37-ročnému Mariánovi z Topoľčian škoda 100,–€.
V noci zo stredy na štvrtok doposiaľ neznámy páchateľ na Triede SNP v Košiciach vnikol do zaparkovaného vozidla zn. Citroen Jumper a ukradol titánové riady, nože a okrasné črepníky, čím majiteľovi z obce Jánova Lehota vznikla škoda 7.200,–€. Za ženou vybehol s nožom v ruke Poverený príslušník z prečinu nebezpečného vyhrážania (trestná sadzba až tri roky) obvinil 33-ročného Eduarda z Keceroviec (okr. Košice – okolie), ktorý sa včera popoludní v rodinnom dome v obci Kecerovce pod vplyvom alkoholu pohádal so svojou o tri roky mladšou manželkou. Keď táto privolala policajnú hliadku a vyšla pred dom, muž za ňou vybehol s kuchynským nožom v ruke a vyhrážal sa jej zabitím, pričom v ďalšom jeho konaní mu zabránili policajti. Svojím konaním u nej vzbudil dôvodnú obavu, že svoje hrozby uskutoční. Obvinený bol umiestnený v cele policajného zaistenia a bude spracovaný návrh na jeho vzatie do väzby.

ZDROJ: Krpz KE

Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM