Tip do kina + SÚŤAŽ: Je čas na návrat do detských čias, bábka Hurvínek je späť!

Legendárni hrdinovia, ktorých dobre poznáte, tentoraz prichádzajú v animovanej komédii pre celú rodinu. Filmový príbeh Hurvínek a kúzelné múzeum ponúka úplne nové dobrodružstvo. A s ním prinášame aj súťaž o lístky do kina.

Ilustračný obrázok k článku Tip do kina + SÚŤAŽ:  Je čas na návrat do detských čias, bábka Hurvínek je späť!
19
Galéria
Zdroj: CinemArt

Pán Spejbl pracuje ako strážca Múzea bábok, ktorému hrozí zbúranie. Hurvínek opäť nepočúva a podarí sa mu preniknúť do uzavretých priestorov múzea, kde objaví svet, skrytý pred zrakmi návštevníkov. A práve v podzemí je ukryté nielen tajomstvo čarovného múzea, ale aj kľúč k jeho záchrane. Hurvínka čaká najväčšie dobrodružstvo v živote, pri ktorom musí preukázať chytrosť, šikovnosť, odvahu a zmysel pre priateľstvo, aby zachránil ‚taťuldu‘, ale aj kúzelné múzeum a celé mesto spod nadvlády zločineckého Pána bábok.

Nový film Hurvínek a kúzelné múzeum vznikal viac ako osem rokov pod vedením producenta a hlavného režiséra Martina Kotíka a výtvarníka Martina Záhradníka. Pracoval na ňom tím špičkových scenáristov, animátorov a trikárov z rôznych európskych krajín. Pri vzniku filmu boli využité najmodernejšie technologické postupy, film je natočený v 3D a pritom nestráca nič z poetiky a humoru založenom na neustálych škriepkach otca so synom.

Film Hurvínek a kúzelné múzeum so slovenským dabingom, si môžete vychutnať v našich kinách od 31.8. 2017

Výhercovia lístkov do kina

Mária Zrubecová, Monika Rojková, Peter Balun.

Zapojením sa do súťaže ste súhlasili s podmienkami súťaže.

Zdroj: YouTube.com
Zdroj: CinemArt
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM