Jozef Kožár Krimi

V Chrasti nad Hornádom dnes lietali také susedské FACKY,že žena padla až do BEZVEDOMIA!

V obci CHrasť nad Hornádom bolo dnes predpoludním veselo.Invalidná dôchodkyňa dostala bitku od vlastnej susedy. Nedorozumenia,ktoré sa doposiaľ obišli iba hádkami, dnes boli nahradené fackami, a to riadnymi. Po tretej stratila pani Božena

Dnes (18.5.2012) o 10.30 hod. telefonicky oznámil na OO PZ Markušovce 63-ročný muž z obce Chrasť nad Hornádom, že bola jeho manželka (58) fyzicky napadnutá 48-ročnou ženou a leží na ceste v bezvedomí. Muž uviedol, že už privolal prostredníctvom linky 112 lekársku prvú pomoc. Na základe tohto oznámenia bola na miesto vyslaná hliadka OO PZ Markušovce, ktorá po príchode na miesto zistila, že uvedená skutočnosť sa zakladá na pravde. Na mieste sa už nachádzala posádka Rýchlej zdravotnej pomoci, ktorá poškodenú ženu ošetrovala, poškodená napokon neutrpela zranenia, ktoré by si vyžadovali hospitalizáciu v zdravotníckom zariadení, resp. odborné lekárske vyšetrenie, bola už pri vedomí a riadne s policajnou hliadkou komunikovala.

Poškodená žena po poučení v danej veci podala oznámenie, v ktorom uviedla, že býva so svojím manželom. Vedľa v susedstve je postavený nový rodinný dom, ktorý patrí 28-ročnej žene a jej manželovi, ktorí majú štyri deti. Medzi susedmi sú narušené susedské vzťahy a to tak, že jej chodia po pozemku, rušia ju nadmerným hlukom. Ďalej uviedla, že časť pozemku, ktorý jej pred novostavbou patrí jej a susedia ho neoprávnene užívajú. O štyri domy ďalej bývajú rodičia 28-ročnej ženy. Dnešného dňa niekedy doobeda vyšla na ulicu, kde videla pred domom stáť otca 28-ročnej ženy pred svojím domom. Prišla k nemu lebo sa jej zdalo, že ho počuje vysloviť jej meno. Podišla k nemu a opýtala sa ho, či má problém. Na to jej muž odpovedal, že nie. Vtom už z domu vybehla jeho žena a bez akéhokoľvek dôvodu jej dala facku po tvári a povedala jej, že to má za to, že minule nevyšla von na ulicu. Potom jej dala ešte dve facky po tvári, kde poškodená žena spadla na zem a kričala na manžela, aby jej prišiel pomôcť. Manžel zavolal RZP, kde bola jej pracovníkmi ošetrená. Poškodená uviedla, že tieto spory pretrvávajú dlhodobo. Policajti Obvodného oddelenia PZ Markušovce danú vec zadokumentovali a v danej veci vykonávajú objasňovanie priestupku proti občianskemu spolunažívaniu. Ten bude následne predložený na prejednanie príslušnému obvodnému úradu. Spišská 24/KRPZ v Košiciach.

Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM