Eva Mikulová Krimi

Opitý a bez vodičského preukazu strieľal z auta na Ukrajinca

Policajtom dobrovoľne vydal aj zbraň - airsoftovú pištoľ. O svojom nerozvážnom konaní už premýšľa v cele policajného zaistenia.

Ilustračný obrázok k článku Opitý a bez vodičského preukazu strieľal z auta na Ukrajinca
Zdroj: Polícia SR - Košický kraj

Ako z divokého západu, alebo východu? Kuriózny prípad sa stal ešte v nedeľu v Sečovciach krátko po polnoci, kedy chcel 39-ročný muž z Ukrajiny predbehnúť motorové vozidlo VW Passat s Trebišovským evidenčným číslom. Uvádza na svojej FB stránke polícia

„Vodič začal s vozidlom zrýchľovať a bránil mu v predchádzaní. Následne 23-ročný vodič z okresu Trebišov počas vedenia vozidla vystrčil z okna ruku, v ktorej držal krátku zbraň a 3 x vystrelil do vzduchu a následne aj smerom na vozidlo jazdiace za ním,“ informuje polícia.

Po oznámení prípadu policajti vozidlo a vodiča vypátrali, pričom zistili, že tento jazdil pod vplyvom alkoholu a bez príslušného vodičského oprávnenia.

Dobrovoľne vydal aj zbraň, pričom sa jednalo o airsoftovú pištoľ. Poverený príslušník mužovi vzniesol obvinenie z prečinu výtržníctva a ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. O svojom nerozvážnom konaní môže premýšľať v cele policajného zaistenia.

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie