Nedeľa 21. júl 2019 Daniel  22 °C
Práca

PRÁCA V ZAHRANIČÍ: Sprostredkovanie fleku v textilnom sklade bez poplatkov!

Pre všetkých tých, ktorí sa chystajú hľadať pracovné príležitosti v zahraničí, máme ďalšiu ponuku. V Anglicku si môžete zarobiť od 7 libier na hodinu s prípadnými nadčasmi a bonusovými príplatkami. Kliknite pre viac info...

Ilustračný obrázok k článku PRÁCA V ZAHRANIČÍ: Sprostredkovanie fleku v textilnom sklade bez poplatkov!
Zdroj: TASR

POZÍCIA JE UŽ NEAKTUÁLNA!

PRÁCA V TEXTILNOM SKLADE

VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE:
Worcestershire – REDDITCH (cca 15 míľ od Birminghamu)

Hľadáme pracovníkov mužov, ženy, ale aj páry na pickovanie v sklade, v distribučnom sklade s textilom. Klient absolvuje nenáročný pohovor v angličtine prostredníctvom telefonického rozhovoru a následne po vybratí našim anglickým zamestnávateľom v Anglicku priamo na mieste výkonu práce.

NÁPLŇ PRÁCE:
Náplňou práce je práca v textilnom sklade, picking a packing. Zamestnanci sú kontrolovaní supervízorom počas výkonu práce.

VSTUPNÉ POŽIADAVKY:
Požadovaná je mierne pokročilá znalosť anglického jazyka, t.j. : čítanie, písanie a hovorové ovládanie angličtiny.

Požadovaná prax:
Predchádzajúce skúsenosti pracovníka sú vítané a uprednostnené, ale nevyžadujú sa

MZDA:
Ponúkaný plat (brutto): 7GBP/hod.
Nadčasy + bonusy sú možné, najviac možných nadčasov poskytovaných v zimných mesiacoch v blízkosti Vianoc
Pracuje sa 48 hod. vrátane víkendov.

ZMENY:
Ranná zmena: 06:00 – 14:00
Poobedná zmena: 14:00–22:00
Nočná zmena: 22:00 – 6:00
Rôzne iné dni: 10:00 – 22:00

POPLATKY: BEZ POPLATKOV!!

UBYTOVANIE:
Klient si zabezpečuje ubytovanie sám. V prípade, že má záujem o zabezpečenie ubytovania cez našu agentúru je poplatok 269 GBP, čo zahŕňa:
- realitného brokera, ktorý Vám zabezpečí ubytovanie
- garantovanie najlepšej ceny za ubytovacie služby
- vyjednávanie podmienok ubytovania v nájomných domoch (55 GBP – 65 GBP týždenne)
- garancia kvality ponúkaných služieb + UK WORK PACK Neodporúčame ubytovanie v Birminghame, nakoľko sú zlé spoje do Redditchu.

DRUH PRACOVNÉHO POMERU:
Plný úväzok

Viac info získate:
Eunica, s.r.o., Mariánske námestie 31 , 010 01 Žilina
0948 888 644, 0948 225 006, email: eunica@eunica.sk, www.eunicajobs.sk
patricia.labudova@eunica.sk, linda.gracova@eunica.sk.

Zdroj: Dnes24.sk