František Varga Iné športy

Technici poľahky prekonali súpera

Žiadne prekvapenie sa nekonalo, Technici zdolali Red Wings bez problémov.

Dnes ráno sa odohral hokejbalový zápas mužstva Red Wings proti Technic. V prvej tretine sa hráči oťukávali a snažili sa rozhýbať svoje skrehnuté kosti. Rýchlejšie sa rozhýbali Technici, ktorí už v prvých minútach otvorili skóre zápasu(0:1). Druhá tretina patrila výslovne mužstvu Technic, príkladne pristupovali k hráčom, presne si prihrávali a hlavne strieľali odkiaľ mohli. To sa im jednoznačne vyplatilo, druhú tretinu vyhrali s veľkým náskokom 0:4. V tretej tretine sa šťastie usmialo aj na hráčov Red Wings podarilo sa im vsietiť prvý gól. Súpera však neprekvapili a zvrat nenastal, dokonca stretnutia Technici strelili ešte dva góly. Zápas sa skončil jasným víťazstvom mužstva Technic, pomerom gólov 1:7(0:1, 0:4, 1:2).