Univerzitná knižnica na Technickej univerzite v Košiciach sa 8. novembra 20

Ilustračný obrázok k článku Univerzitná knižnica na Technickej univerzite v Košiciach sa 8. novembra
20
Zdroj: Dnes24.sk

Univerzitná knižnica na Technickej univerzite v Košiciach sa 8. novembra 2016 od 9:00 do 16:00 premení na raj zamestnaní v odbore informatika, sieťové technológie, elektroenergetika, elektronika, mechatronika a automatizácia.

Na miesto sa možno dostať autobusmi 12, 19 a 22 alebo električkami R4, 7, 6, 9, R3 a R7. Veľtrh organizuje medzinárodná študentská organizácia IAESTE.

„Ide o jedinečnú možnosť, ako sa neformálnym spôsobom porozprávať s predstaviteľmi spoločností a nájsť si džob. Mladšie ročníky si môžu dohodnúť bakalárske či diplomové práce, nájsť si stáž počas školy či profilovať svoje zameranie už počas štúdia,“ uvádzajú organizátori na facebookovej udalosti.

Akcie, ktorá sa okrem nášho mesta bude konať aj v Bratislave a v Žiline, sa zúčastní 32 rôznych zamestnávateľov. Napríklad AT&T Global Network Services Slovakia, Amazon Logistic Prague, Dell, ESET, IBM Slovensko, KOGER Slovakia, Kia Motors Slovakia, Porsche Engineering Services, Siemens Healthcare či T-Systems Slovakia.

Ak si predsa na nej nič pre seba nenájdete, môžete tiež vyskúšať našu profesnú sekciu na kosice.dnes24­.sk/profesia v pravom stĺpci. Najnovšie dokonca mesto zverejnilo zaujímavú ponuku, o ktorej sa dočítate kliknutím na nižšie uvedený odkaz.

Foto: illustračné

Odporúčame