Veronika Ondo-Cholewová Správy

Východom sa šíri bábovková výzva, ktorá spája ľudí: Pridať sa môže ktokoľvek, aj vy!

Aj do metropoly východu už dorazila voňavá bábovka, ktorá vie poriadne potešiť nemocnice, políciu, azylové domy i hasičské zbory.

Ilustračný obrázok k článku Východom sa šíri bábovková výzva, ktorá spája ľudí: Pridať sa môže ktokoľvek, aj vy!
3
Galéria

Počuli ste o Bábovkovej výzve? Alebo o misii Láskavosť cez sladkosť? V nemocnici na východe to vyskúšali na vlastnej koži. Počas týždňa si osladili deň v Univerzitnej nemocnici L. Pasteura v Košiciach vďaka Kataríne Makovickej a doktorke Tatiane Mackovej.

Zo šou Pečie celé Slovensko

Vedeli ste, že bábovková výzva od Katky, semifinalistky šou Pečie celé Slovensko, spája ľudí? Súťažiaca totiž pečie bábovky a darúva ich pracovníkom v prvej línii. Láskavosť cez sladkosť – takto sa volá voňavá a láskavá iniciatíva.

Vymyslela si ju, aby odštartovala rok s dobrým pocitom na srdci. Pointou je vybrať si nejaké zariadenie vo svojom kúte Slovenska – nemocnicu, hasičov, policajtov, azylový dom skrátka hocijaké miesto, kde by sa potešili voňavej bábovke.

Pridajte sa tiež

Pridať sa a získať dobrý pocit na duši, môže každý.

„Vďaka Katke Makovickej, ktorá sa do výzvy zapojila, naši zdravotníci mali krajší deň. Ďakujeme,“ zverejnili z košickej nemocnice na svojom facebooku.

Prečítajte si aj:

Bábovková výzva dorazila do nemocnice v Košiciach
3
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM