Alexandra Kolínská Rôzne

Zmiznutie triednej knihy ako nemý film: Košickí študenti nakrútili VIDEO, ktoré vás zaručene dostane

Košickí konzervatoristi natočili čierno-biely nemý film o únose triednej knihy. V tomto netradičnom retro videu môžete vidieť, ako sa im podarilo uniesť triednu knihu celkom nenápadne.

Ilustračný obrázok k článku Zmiznutie triednej knihy ako nemý film: Košickí študenti nakrútili VIDEO, ktoré vás zaručene dostane
Zdroj: Dnes24.sk

Čas stužkových slávností sa začína niekde už v septembri, končí sa prevažne v januári. Je to azda najkrajšie obdobie v živote stredoškolákov. Súčasťou toho celého sú aj populárne videá únosov či pečatenia triednych kníh, v ktorých študenti čoraz viac predvádzajú svoju kreativitu.

Tohtoročným štvrtákom z Konzervatória v Košiciach sa podarilo nakrútiť krátky pôsobivý film, za ktorý sa naozaj nemusia hanbiť. Košickí študenti inšpirovaní desiatky rokov starými nemými filmami vytvorili video o nenápadnom zmiznutí triednej knihy, kde konzervatoristi spoločne s učiteľkou ukázali svoj herecký talent a poriadnu dávku kreativity.

V krátkom filme sa vrátime o niekoľko desiatok rokov späť. Pomaly sa začínajú schádzať spolužiaci a spolužiačky. Všetci sa musia zúčastniť Organového recitálu pod dohľadom svojej triednej profesorky. Keď v prednášacej sále už takmer všetci spia, začnú študenti po jednom z miestnosti miznúť. Kým sa triedna profesorka zobudí, sála je prázdna. A tak sa aj po daždi vyberie svojich študentov hľadať…

Foto: youtube

VIDEO: Študenti košického Konzervatória natočili retro film
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie