Naši hokejisti majú za sebou ďalší zápas: O víťazovi rozhodlo až predĺženie

Spišskonovoveskí hokejisti majú za sebou ďalší duel. Tentokrát ho odohrali na domácom ľade. A takto to napokon dopadlo...

Ilustračný obrázok k článku Naši hokejisti majú za sebou ďalší zápas: O víťazovi rozhodlo až predĺženie
Zdroj: Ilustračné foto

Ani 42. kolo 1. hokejovej ligy nás príliš nepotešilo. Hoci si hokejisti zo Spišskej so svojim súperom z Trnavy zmerali sily na domácom ľade, sériu prehier – aj keď to už vyzeralo nádejne – sa nám prelomiť napokon nepodarilo.

V riadnom hracom čase skončil zápas po tretinách 0:0, 1:2, 2:1 remízou a o konečnom víťazovi rozhodlo napokon predĺženie, v ktorom mali navrch súperi.

Najbližšie nás čaká východniarske derby. Už v piatok 2. februára odohráme zápas s momentálne tretím Prešovom.

Góly: 29. Giľák (Kyčák), 44. Zwick (Findura, Nagy), 46. Findura (Zwick, Nagy) – 24. Szalay (Schmidt, Mrava), 32. Burian (Kamenický), 48. Hrbáčik (Kamenický, Mišura), 61. Mrava (Schmidt).

HK Spišská Nová Ves – HK Gladiators Trnava 3:4pp