Správy

Aby ste nechodili zbytočne: Viaceré pracoviská polície v Košiciach budú ZATVORENÉ

Ak vás čakajú vybavovačky, pozorne čítajte. Niekoľko pracovísk polície v jednom z klientskych centier budú počas jedného dňa nedostupné.

Ilustračný obrázok k článku Aby ste nechodili zbytočne: Viaceré pracoviská polície v Košiciach budú ZATVORENÉ
Zdroj: Polícia SR - Nitriansky kraj

Oddelenie dokladov a úsek zbraní a streliva okresného riaditeľstva Policajného zboru (OR PZ), ako aj oddelenie evidencie vozidiel Krajského dopravného inšpektorátu sídliace v Klientskom centre na Komenského 52 v Košiciach budú v piatok (4. 8.) zatvorené. Dôvodom je prerušenie dodávky elektrickej energie.

Máte aj iné možnosti

„V tento deň je možné podať žiadosť o vyhotovenie dokladu na oddelení dokladov OR PZ Košice-okolie sídliace v Klientskom centre na Hroncovej 13 v Košiciach alebo na ktoromkoľvek oddelení dokladov v rámci Slovenskej republiky,“ uviedla košická krajská policajná hovorkyňa Jana Mésarová.

Aj Okresný úrad v Košiciach

Rovnako je možné vybaviť na ktoromkoľvek oddelení evidencie vozidiel v rámci SR evidenčné úkony týkajúce sa motorových vozidiel okrem prihlásenia vozidla, ktoré doteraz nebolo prihlásené do evidencie.

„Úkony na úseku zbraní a streliva nie je možné vybaviť na inom pracovisku, len na oddelení dokladov príslušného okresného riaditeľstva Policajného zboru v mieste pobytu,“ dodala hovorkyňa.

O piatkovom uzatvorení pracoviska na Komenského 52 informoval aj Okresný úrad v Košiciach. Katastrálny odbor so sídlom na Južnej triede 82 bude poskytovať služby v štandardnom režime.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Foto: ilustračné

Ďalšie aktuálne témy

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM