Eva Mikulová Správy

Ako sa dostanete na urgentný príjem v Šaci? Pôvodná cesta je už uzavretá

Zmena je nevyhnutná kvôli prípravným prácam na výstavbu nového urgentného príjmu. Budú ho stavať 24 mesiacov

Ilustračný obrázok k článku Ako sa dostanete na urgentný príjem v Šaci? Pôvodná cesta je už uzavretá
Zdroj: TASR

Od piatku 28. februára 2020 je uzatvorený pôvodný vstup na urgentný príjem v súkromnej nemocnici v Šaci.

Pacienti a klienti sa budú môcť dostať na urgent počas dňa, od 07.00 hod. do 19.00 hod., cez hlavný vchod do budovy nemocnice.

V čase od 19.00 hod. do 07.00 hod. bude prístup na urgent možný cez vchod zo zadnej strany prístavby nového operačného centra, z parkoviska od lesa.

Pacienti nájdu usmernenie v areáli nemocnice, ako aj na dverách pri hlavnom vstupe do nemocnice.

Sanitné vozidlá budú mať prístup na urgentný príjem zo zadnej časti prístavby nového operačného centra.

„Našou snahou je neustále skvalitňovať poskytovanie zdravotnej starostlivosti. Výstavba nového, moderného, urgentného príjmu prinesie pozitívne zmeny nielen pacientom, ale aj zdravotníkom, a to najmä efektívnejší manažment ich práce. Ospravedlňujeme sa za vzniknuté nepohodlie a zvýšený hluk v areáli nemocnice, ktoré stavebné práce so sebou prinášajú,“ povedal riaditeľ nemocnice Ján Slávik.

Výstavba nového urgentného príjmu je realizovaná v rámci projektov podporovaných Európskou Úniou pod názvom „Urgentný centrálny príjem s operačným centrom na miniinvazívne výkony a multifunkčnou chirurgickou JIS – prístavba, rekonštrukcia.

1. Etapa – Vybudovanie nového urgentného centrálneho príjmu Nemocnice Košice- Šaca a.s. 1. súkromnej nemocnice.“ Dĺžka realizácie projektu je nastavená na 24 mesiacov.

Zdroj: kosice.dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie