Lenka Fedorová Rôzne

Blíži sa MDD: 10 tipov ako ho v Košiciach prežiť s deťmi

Medzinárodný deň detí je už za rohom a vy ho chcete s vašimi ratolesťami poriadne osláviť? Nechajte sa inšpirovať našimi tipmi, ako ho stráviť v Košiciach.

Ilustračný obrázok k článku Blíži sa MDD: 10 tipov ako ho v Košiciach prežiť s deťmi
Zdroj: TASR

MDD v OC Cassovia

27. mája až 3. júna 2016, OC Cassovia

Nafukovacie atrakcie, trampolíny, elektroautíčka, stolný futbal, vedecké hračky, tvorivé dielne i maskoti. Toto všetko zažijú návštevníci, ktorí prídu osláviť Medzinárodný deň detí do OC Cassovia.

MDD na sídlisku Nad Jazerom

29. mája 2016, Košice – Sídlisko Nad jazerom

Pekné počasie láka na pláž a Jazerčania to budú mať hneď na skok. Mestská časť pripravila pri príležitosti sviatku Dňa detí pestrý program, o ktorý sa postará disco show, penová show, poníky, maľovanie na tvár, súťaže i sladké odmeny.

Deň detí v Botanickej záhrade

29. mája 2016 od 10:00, Botanická záhrada

Vezmite svoje deti do Botanickej záhrady a prežite s nimi nádherné popoludnie. Botanická si pripravila bohatý program, na ktorom nebude chýbať lukostreľba, čarovanie, šerm, skúšky šikovnosti i vystúpenie sokoliarov.

MDD v Noise Arene

1. júna 2016, Noise Arena

Noise Arena si pre deti pripravila detskú párty, ktorú povedú animátori, skákací hrad, diskotéku a nebude chýbať ani prekvapenie.

Deň detí v MC Smajlík

1. júna 2016, MC Smajlík

Materské centrum Smajlík che tým najmenším dopriať poriadnu dávku zábavy. Predstaví novú detskú knihu, z ktorej si budete čítať, tvorivé dielne, minidisco, súťaže, skákací hrad, bazén s vodou a mnohé ďalšie atrakcie.

Rozprávkový Deň detí

2. júna 2016, OC Galéria

V rozprávke sa ocitne každý, kto (nielen) počas oslavy Dňa detí zavíta do OC Galéria. Veľký sviatok tam oslávia vo veľkom štýle. Príde Snehulienka, zabavíte sa na drevenom kolotoči, urobíte si zábavné fotografie a neodídete bez namaľovanej tváre.

Deň detí na Sídlisku Ťahanovce

4. jún 2016 o 14:00, Športový areál Olympia na Čínskej ulici

Aj Sídlisko Ťahanovce pripravuje pre svojich najmenších oslavy ich sviatku. O program sa postarajú hasiči s predstavením hasiacej techniky a veľkou záverečnou penovačkou, policajti predvedú ukážku zásahu, nebude chýbať ani maľovanie na tvár, skákací hrad a kresba na asfalt.

MDD v Letnej Záhradke

4. júna 2016, Košice-Krásna

V Krásnej na vás čaká talentová súťaž o exkluzívne vecné ceny, tanečné workshopy, maľovanie na tvár, trampolíny a skákací hrad.

MDD v ZOO Košice

4. júna 2016, Zoo Košice

Laci Strike, skupina UNOSTAR, krst ťavy – to všetko a množstvo zábavy čaká na deti, ktoré prídu osláviť svoj sviatok do košickej zoologickej záhrady.

Medzinárodný deň detí v MČ Košice – Dargovských hrdinov

5. júna 2016, Košice – Dargovských hrdinov

Aj na Furči oslávia Deň detí tak, ako sa patrí. Príde Ujo Ľubo, Ježko Centruško, o zábavu sa postarajú animátori, skákacie atrakcie, retro autobus, ale aj maľovanie na tvár a ďalšie zaujímavé aktivity.

Foto: Ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie