Lenka Fedorová Rôzne

Cestujúci s úžasom hľadia na hodiny na stanici: Niečo nie je v poriadku...

Tí, ktorí pravidelne cestujú košickou MHD si už na Staničnom námestí zvykli, že vďaka digitálnym hodinám majú vždy prehľad o čase. Teraz však niečo nesedí...

Ilustračný obrázok k článku Cestujúci s úžasom hľadia na hodiny na stanici: Niečo nie je v poriadku...
Foto: Lenka Fedorová / Zdroj: Dnes24.sk

Viacero domácich či návštevníkov, ktorí využívajú v Košiciach MHD si všimlo, že hodiny na Staničnom námestí dlhšiu dobu nefungujú. Digitálne hodiny sú pritom na námestí veľmi užitočné a pre cestujúcich sú veľmi šikovným a rýchlym pomocníkom.

„Do Košíc dochádzam každý deň a bol som zvyknutý, že pri pozeraní spojov MHD sa riadim vždy tými hodinami. Mám tak rýchlo prehľad o čase, aj keď sa napríklad ponáhľam, tak nemusím vyberať mobil. Teraz nefungujú, ale verím, že to rýchlo opravia,“ prezradil nám čitateľ Jaro.

S problémom sme sa obrátili na mesto, to problém eviduje a napriek tomu, že digitálne hodiny mestu nepatria, vyjadrilo súčinnosť a na ich oprave sa bude podieľať.

„O uvedenom probléme mesto Košice vie, podľa našich informácií, je tam poškodený napájací kábel. Napriek tomu, že uvedené digitálne zariadenie nepatrí mestu Košice, ani nemá na starosti jeho údržbu, bude súčinné pri jeho oprave, aby hodiny mohli čo najskôr opäť slúžiť Košičanom i návštevníkom mesta,“ uviedol pre portál Košice24 Miroslav Sambor z Referátu styku s verejnosťou a médiami mesta Košice.

Cestujúci tak budú musieť byť ešte chvíľu trpezliví a spoliehať sa na vlastné hodinky.

Foto: Dnes24

Môže vás zaujímať:

Stano nemohol uveriť vlastným očiam: Rieka Hornád zmenila svoj smer! VIDEO

Na Staničnom námestí nefungujú digitálne hodiny
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM