František Varga Iné športy

ČH Hornets úspešnejší

Výborní hráči, výborná kulisa, kvalitné výkony na oboch stranách.

Sv. Mikuláš priniesol športovým fanúšikom zaujímavý vodnopólový duel. Konal sa euroligový zápas medzi ČH Hornets Košice a Vasas Plaket Budapest. Na zápas sa prišlo pozrieť mnoho divákov. Oku lahodiaca hra pripomínala prestrelku, ako na divokom západe. Hra sa prelínala z jednej strany na druhú a akcia striedala akciu. Obe mužstvá hrali veľmi vyrovnane, nechýbala koncentrácia ani pripravenosť gólovo zakončiť skoro z každého uhla. Počas dvoch štvrtín sa vôbec nedalo posúdiť kto je lepší. V 6.minúte tretej štvrtiny nastala zmena, domáci hráči v bielo-modrých čiapkách svojou hernou aktivitou a samozrejme obrovskou podporou divákov zvýšili náskok o 3 góly. Do štvrtej štvrtiny nastúpili uvoľnenejšie domáci, svoj doposiaľ vyvíjaný tlak na súpera udržali. Domáci zvíťazili dvojgólovým rozdielom. Stav zápasu po 32. minúte ČH Hornets Košice vs Vasas Plaket Budapest 14:12. Ďakujeme chlapci!

ČH Hornets Košice a Vasas Plaket Budapest 14:12 (4:4, 3:3, 4:2, 3:3 )