Eva Mikulová Rôzne

Daj oblečeniu druhú šancu – na prvom košickom Bloger bazári

Snahou je vytvoriť jednotný koncept, ktorý spolu súvisí a je postavený na rovnakých hodnotách. Cieľom je recyklácia oblečenia, aby každý kúsok bol nositeľný viackrát.

Ilustračný obrázok k článku Daj oblečeniu druhú šancu – na prvom košickom Bloger bazári
Zdroj: FB Bloger bazar

V priestoroch Authentica na Hlavnej 117 sa v sobotu 8. decembra od 14,00 do 18,00 hodiny uskutoční prvý košický Bloger bazár pod názvom Daj oblečeniu druhú šancu.

„V dnešnom fast fashion svete je dobré trochu spomaliť a nenakupovať haldu nového oblečenia. Každý fashion kúsok má právo na druhú šancu. Síce tým nespasíme celý svet, no určite mu aspoň trochu pomôžeme. Podpora recyklácie je v súčasnosti veľmi dôležitá,“ hovorí organizátorka podujatia Barbora Jelinek.

Bazár je aj o stretnutí sa blogeriek a taktiež dáva šancu ich fanúšičkám vidieť ich nielen v online, ale aj v offline svete.

Čo je to Bloger bazár?

Projekt Bloger Bazár má svoju základňu v Bratislave a s myšlienkou prišla v roku 2017 šikovná blogerka, ktorá bloguje pod menon byZuZu. Bazár je na verejnosti a v blogerskej komunite veľmi obľúbený.

Inšpiratívne blogerky sú po celom Slovensku a dopyt po bazáre vzrastal aj na východe. Snahou je vytvoriť jednotný koncept, ktorý spolu súvisí a je postavený na rovnakých hodnotách. Cieľom je recyklácia oblečenia.

V Košiciach to vzala pod patronát rovnako šikovná Barbora, ktorá je na sociálnych sieťach známa ako Barby a môžete ju poznať z jej instagramového blogu “z denníka reumamy” alebo z projektu “DVEmatky”.

Čo vás čaká na blogerskom bazáre?

  • blogerky a ich oblečenie, kozmetika, bižutéria, doplnky…
  • dobrá predvianočná nálada a stretnutie s obľúbenými blogerkami,
  • instablogerkami a influencerkami z východného Slovenska
  • blogerky ktoré poznáte ako: “Z denníka reumamy, My name is Emma, Lapkinn, Imprefect woman, Katarina na blate, Lea Button, Aurabeauty blog, Pethra5, Lucyfashionvisions
  • sladké poMikulášske maškrtenie
  • super fotostena, kde sa budete môcť odfotiť s obľúbenou blogerkou
  • blogerZke ceny
Zdroj: kosice.dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie