František Varga Iné športy

Ďalšia remíza

O remíze sa rozhodlo v poslednej minúte.

Zápas EURO INTERLEAGUE medzi ČH Hornets(v bielych čiapkách) a CSM Oradea(v modrých čiapkách) sa skončil ďalšou remízou ČH. V prvej štvrtine stretnutia mali prevahu domáci hráči, lepšie plávali a darilo sa im kombinovať, zatiaľ čo na druhej strane hostia pôsobili neisto. Domáci vyhrali štvrtinu 2:1. Do druhej štvrtiny vstúpili hostia z Rumunska už bez akéhokoľvek ostychu a štvrtina sa skončila nerozhodne 2:2. Tretia štvrtina patrila hosťom, ktorý boli strelecky aktívnejší (1:2). V záverečnej časti zápasu to vyzeralo na výhru domácich, podarilo sa im vsietiť tri rýchle góly. Hostia sa však nevzdali a tento náskok postupne znížili, vyrovnávajúci gól padol v poslednej minúte zápasu. ČH HORNETS Košice vs. CSM Oradea 8:8 (2:1; 2:2; 1:2; 3:3).