Lenka Fedorová Rôzne

Dopravný podnik v Košiciach spúšťa prieskum spokojnosti: Motiváciou má byť 5 výhier

Ako ste spokojní s košickou MHD? Dopravný podnik prináša šancu vyjadriť sa v prieskume spokojnosti. Do kampane nasadil takúto súťaž.

Ilustračný obrázok k článku Dopravný podnik v Košiciach spúšťa prieskum spokojnosti: Motiváciou má byť 5 výhier
Zdroj: TASR

Dopravný podnik mesta Košice (DPMK) pripravil pre verejnosť cestujúcu MHD, v ktorej sa môžu vyjadriť k cestovaniu v mestskej doprave. DPMK sa rozhodlo motivovať ľudí, aby sa do prieskumu zapojili aj súťažou.

Dotazník je možné vyplniť na webovej stránke DPMK alebo na dvoch zákazníckych centrách dopravného podniku, a to na Roosveltovej 3 a Bardejovskej 6 do 30. júna 2016. Na prieskume sa podieľali zamestnanci spoločnosti a dobrovoľníci.

Anketa má Dopravnému podniku priniesť spätnú väzbu a nápady, ktorými vylepší cestovanie v mestskej doprave. Prieskum spokojnosti bol zahájený na oslavách Dňa mesta Košice, 23. mája 2016 odštartovala druhá fáza ankety.

„Cestujúci, ktorí anketu vyplnia, majú možnosť vyhrať 30-dňový časový cestovný lístok zadarmo. Dopravný podnik mesta Košice vyžrebuje dokopy 5 výhercov. Podmienkou zapojenia sa do súťaže je poctivé vyplnenie dotazníka, vrátane kontaktných údajov. Pravidlá súťaže nájdete zverejnené na stránke spoločnosti,“ uvádza web Dopravného podniku.

Foto: Ilustračné

Zdroj: DPMK

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie