Barbara Dallosová Krimi

FOTO z miesta vážnej nehody v Košiciach: Chlapček (3) skončil pod kolesami, prevoz s ťažkými zraneniami!

Dráma sa odohrala na jednej z košických ulíc neďaleko základnej školy. Ako opísal policajný hovorca, chlapček (3) sa rodičom vytrhol z rúk, v tej chvíli prišla rana...

Ilustračný obrázok k článku FOTO z miesta vážnej nehody v Košiciach: Chlapček (3) skončil pod kolesami, prevoz s ťažkými zraneniami!
Zdroj: Policajný zbor SR

Ako informoval krajský policajný hovorca Alexander Szabó, v utorok (15.12.) krátko po 18:00 hodine večer došlo v Košiciach na Popradskej ulici k zrážke auta s chodcom.

,,Vodič (49) zo Zvolena, viedol osobné motorové vozidlo zn. Toyota Corolla v smere od ulice Šafárikovej na ulicu Toryskú. Na úrovni Základnej školy Kežmarskej vodič narazil do maloletého iba trojročného chlapca z Bratislavy, ktorý sa pri prechádzaní cez cestu vytrhol rodičom z rúk a vbehol na cestu cez riadne označený priechod pre chodcov," opisuje drámu Szabó.

Ako pokračoval, chlapček bol okamžite s ťažkými zraneniami hospitalizovaný v nemocnici. Požitie alkoholu podľa policajnej správy u vodiča nebolo zistené. ,,Prípad na mieste prevzal vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície, ktorý začal trestné stíhanie vo veci ublíženia na zdraví," uzavrel hovorca s tým, že príčinu nehody ešte muži zákona vyšetrujú.

Foto: Policajný zbor SR

FOTO priamo z miesta nehody: Chlapček (3) s vážnymi zraneniami
4
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM