Lukáš Zavacký Šport

Jahodná sa premení na automobilový raj: Posledné preteky MTE Cupu!

Automobilové preteky MTE Cupu sa v tomto roku blížia k svojmu koncu. Čerešničkou bude závod na Jahodnej. Chcete vedieť, ako bude vyzerať? Pozrite si video!

Ilustračný obrázok k článku Jahodná sa premení na automobilový raj: Posledné preteky MTE Cupu!
Zdroj: YouTube.com

Po ôsmich rely spomenutého seriálu tu máme posledné. Súťažiť sa bude opäť v 9 rôznych kategóriách, a to v závislosti od objemu vozidla, pohonu, pohlavia či veku. Určite sa máme na čo tešiť. Bude sa bojovať o celkové víťazstvo.

Absolútne poradie zatiaľ ovládajú dvaja vodiči na Mitsubishi Lancer s rovnakým počtom bodov, a to Peter Vaško a Marek Pazderák. Na bronzovom mieste sa momentálne nachádza Alexander Baffy na vozidle Peugeot 206. Na trati s asfaltovým povrchom (dĺžka asi 2 kilometre) budú absolvovať pretekári 2 merané jazdy.

Udalosť s názvom West Lake Rally Jahodná 2016 sa uskutoční 5. novembra 2016 od 8:00 do približne 16:00. Konať sa bude pod záštitou starostu mestskej časti Košice – Sever, Mariána Gaja. Preview vám priblíži dianie.

Zdroj: YouTube.com

Chcete vedieť, čo je v košickom športe nové, aké udalosti sa pripravujú alebo prečítať si o ňom rôzne zaujímavosti? Pridajte sa do facebookovej skupiny v tomto odkaze a nič podstatné vám už nikdy neunikne.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie