Kde to je? 10 otázok, na ktoré by mal Košičan vedieť odpovedať aj o polnoci

Predstavte si, že vás zastaví turista a opýta sa na nejaký objekt v Košiciach... Myslíte, že by ste mu vedeli poradiť? Otestujte sa a hneď to zistíte.

Lenka Fedorová
Ilustračný obrázok k článku Kde to je? 10 otázok, na ktoré by mal Košičan vedieť odpovedať aj o polnoci
Zdroj: Dnes24.sk

Poznáte dokonale svoje mesto? Ak ste o tom presvedčený, urobte si náš kvíz, ktorým to môžete potvrdiť. Ak si práve tým nie ste istý, ten istý kvíz vám na túto otázku veľmi rýchlo odpovie. Koncept kvízu je jednoduchý, k desiatim objektom či subjektom z nášho mesta musíte priradiť správnu ulicu.

Otázky sa vám zobrazia postupne. Ku každej máte na výber z troch možností, správna je, samozrejme, vždy len jedna. Avšak pozor, na odpoveď na každú otázku máte len 15 sekúnd. Ak nestihnete odpovedať do limitu, otázka bude hodnotená ako nezodpovedaná. Kvíz bude okamžite vyhodnotený a vy zistíte, na koľko otázok ste odpovedali správne.

Kvíz môžete kedykoľvek opakovať a vylepšovať si svoje skóre. Výsledok kvízu môžete jednoducho, jediným kliknutím, zdieľať na facebooku a pochváliť sa ním i vašim priateľom. Registrovaní užívatelia sa môžu objaviť v tabuľke najlepších.

Hrajte tu: Vedeli by ste poradiť turistovi? Otestujte sa, ako poznáte Košice!

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk