Tlačové správy

Keď Košičanov chytí nočný HLAD, vedia, kam volať: Rozvoz z CocoBongo do druhej rána!

Pozná to každý. Chladnička prázdna a párty v plnom prúde. Kde si objednať kvalitnú pizzu, alebo inú dobrotu? Košická pizzéria CocoBongo myslí na všetko.

Ilustračný obrázok k článku Keď Košičanov chytí nočný HLAD, vedia, kam volať: Rozvoz z CocoBongo do druhej rána!
Zdroj: pixabay.com

Pizzeria CocoBongo funguje už takmer 11 rokov a za ten čas kuchári dokonale spoznali chute Košičanov. „Vieme, čo je nočný hlad, a preto sme túto službu zaviedli. Podľa mojich informácií sme jediní v metropole východu, kto rozváža ešte v takýchto časoch. Pracujeme až do 2.00 hod, posledné objednávky prijímame o 1.30 hod.,“ informuje Ladislav Andó, majiteľ obľúbenej pizzérie CocoBongo, ktorá sídli na Rastislavovej 63 v Košiciach.

Jedlo si môžete objednať online priamo z webu (do 16.00 hod.) alebo kedykoľvek do 1.30 hod. na telefónnom čísle 0908 33 11 65.

Dovoz obedov ZADARMO

To však zďaleka nie je všetko. CocoBongo vás nesklame ani ak práve nemáte chuť na pizzu. Máloktorá prevádzka v Košiciach sa môže pochváliť tým, že si za donášku obeda v rámci mesta neúčtuje príplatok.

Reagujeme tak na záplavu donáškových služieb, ktoré však žijú práve z týchto príplatkov. U nás stačí ak si objednáte dve jedlá a neplatíte nič za dovoz v rámci obedového menu“ dodáva majiteľ.

V prípade, že objednávka obsahuje len jedno jedlo, účtujú donášku vo výške 0,50 eura.

Vyskúšajte aj obedové menu z CocoBongo. Na stránke každý deň nájdete 2 druhy polievok a 4 druhy hlavných jedál za bezkonkurenčnú cenu 4,99 eur vo vysokej kvalite.

Rozvoz obedov trvá od 11:00 do 14:00 hod., telefonické objednávky sa prijímajú od 8:00 hod.

Staňte sa našimi fanúšikmi na oficiálnej fb stránke CocoBongo, alebo navštívte náš web.

CocoBongo s parádnou akciou
7
Galéria

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto správy

Zdroj: CocoBongo
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM