Alexandra Kolínská Od Vás

Košičanka informuje vecne a trefne, no postarala sa o humor: Čo sa skrýva za týmto stromom? :)

Niekedy sa nám nepodarí informovať ostatných tak, ako by sme chceli. Veronika chcela Košičanom pomôcť, no na fotografii jej zavadzal tento strom. Čo sa za ním ukrýva?

Ilustračný obrázok k článku Košičanka informuje vecne a trefne, no postarala sa o humor: Čo sa skrýva za týmto stromom? :)
Zdroj: Dnes24.sk

Na sociálnych sieťach okrem zábavy môžeme nájsť aj veľmi užitočné stránky či skupiny. Pre Košičanov je takou skupinou Dopravný servis KE,KS, kde sa vodiči navzájom informujú o dopravných situáciách či policajných hliadkach v Košiciach a okolí.

Jedna z prispievateliek, Veronika, chcela upozorniť vodičov aj prostredníctvom fotografie, no nevyšlo to celkom podľa jej predstáv. „KVP pri Lidli havárka (presne za tým stromom :D),“ pridala komentár pre upresnenie, čo tou fotkou zamýšľala.

„Odstráň strom a urob ešte raz :D ,“ komentoval jej fotografiu jeden z členov Dopravného servisu. „Nedá sa, ale aj tak som nevedela opísať konkrétne miesto, kde sa nabúrali, takže celkom sa zišiel strom,“ odpovedala vtipne Veronika.

Foto: Veronika Pankuchová

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM