Košické víkendové podujatia lákajú: Aj toto môžete v našom meste zažiť...

Prvý marcový víkend je už tu. Ešte naň nemáte plány? Možno sa necháte zvábiť našimi tipmi na podujatia, ktoré sa počas neho v našom meste uskutočnia.

Lenka Fedorová
Ilustračný obrázok k článku Košické víkendové podujatia lákajú: Aj toto môžete v našom meste zažiť...
Foto: Lenka Fedorová / Zdroj: Dnes24.sk

POTULKY MESTOM KOŠICE: SEMINÁRNY KOSTOL A SEMINÁR

3. a 4. marca 2018, Košice

Potulky mestom Košice sú pešie prehliadky mesta pre obyvatelov a návštevníkov, ktorých čaká zakaždým iná téma a trasa a vstup je často aj na neprístupné miesta! Sprevádzajú už tradične Milan Kolcun a Zoltán Balassa.

VEREJNÉ KORČUĽOVANIE

3. marca 2018 o 15:00 – 16:15, Aréna Sršňov

Aréna sršňov pozýva športových priateľov na verejné korčuľovanie každú sobotu od 15:00 – do 16:15 a každú nedeľu od 14:45 – do 16:00. Ak nemáte korčule, v areáli sa dajú požičať.

BRICKLANDIA – VÝSTAVA Z LEGOKOCIEK

Do 29.4.2018, Hlavná 48 v suteréne Barkóczyho paláca, Košice

Bricklandia obsahuje rôzne scenérie, ako mesto s modulárnymi domami, vlakové koľajisko, útok pirátov na pevnosť, westernové mestečko, vesmírny prístav, Pán prsteňov, dobývanie hradu či LEGO Friends.

ORCHIDEY – SKVOSTY V RÍŠI RASTLÍN

Do 11. marca 2018 o 09:00 – 12:00, Botanická záhrada UPJŠ

Exkluzívna výstava orchideí v botanickej záhrade ponúka svojim návštevníkom pestrú paletu tropických a subtropických druhov orchideí. O obrovskej rôznorodosti a pestrosti týchto kvetov sa môžete presvedčiť sami…

FENOMÉN IGRÁČEK

Do 7. apríla 2018 o 09:00 – 17:00, Slovenské technické múzeum

Slovenské technické múzeum Košice v spolupráci s firmou EFKO-karton, s.r.o. a Technickým muzeom v Brně pozývajú všetkých zvedavých na výstavu pre celú rodinu. 5. októbra tohto roku zaháji múzeum výstavu Fenomén IGRÁČEK o súčasnosti, vývoji a histórii výroby tejto hračky.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Košíc a okolia

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame