Rôzne

Košický primátor Polaček: POZÝVAM vás na môj luxusný statok, zoberte si plavky a príďte hladní

Jaroslav Polaček dal na sociálnu sieť netradičnú výzvu. Prvých 20 komentujúcich chce vziať k sebe a pohostiť. Prečo sa tak rozhodol?

Ilustračný obrázok k článku Košický primátor Polaček: POZÝVAM vás na môj luxusný statok, zoberte si plavky a príďte hladní
Zdroj: Unsplash.com , TASR/František Iván

„Pozývam vás na môj luxusný statok. Zoberte si plavky a príďte hladní. Kráľovsky vás pohostím,“ napísal košický primátor Jaroslav Polaček na sociálnej sieti s tým, že to myslí naozaj vážne.

Tvrdí, že vezme k sebe a pohostí prvých 20 ľudí, čo napíše pod daný príspevok "chcem ísť k Polačekovi do jeho luxusného kráľovstva!”.

Chalupa či „chalupa“?

A prečo vlastne to celé? Dočítal sa o svojej nehnuteľnosti v obci Družstevná pri Hornáde, ktorú vlastní a berie ako chalupu, že podľa výpisu z listu vlastníctva ide o dvojpodlažný dom s rozlohou 210 metrov štvorcových s pridruženou záhradou o rozlohe takmer 350 metrov štvorcových, na ktorej má byť aj vírivka.

„Doteraz som si nemyslel, že žijem v takom prepychu ako som si o sebe prečítal. Verím však, že aj v skromnejších podmienkach, na chate, ktorú som si kúpil ešte za slovenské koruny, sa budete so mnou cítiť dobre,“ uviedol Polaček, ktorý tak zjavne chce týmto spôsobom ukázať, ako skromná, resp. luxusná je jeho predmetná nehnuteľnosť.

Napečie pizzu

„Napečiem vám pizzu v mojej piecke, ukážem včely a ak budete mať odvahu, tak napustím aj vodu do kade, ktorá síce luxusnú vírivku nepripomína, ale v lete sa tam môj syn zvykne dobre vyblázniť,“ láka záujemcov.

A zdá sa, že núdzu o potenciálnu návštevu nemá, pod príspevkom sa už objavili desiatky komentárov.

Foto: ilustračné

Mohlo by vás zaujímať:

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM