Lukáš Zavacký Iné športy Šport

Stovky bežcov v košickom centre na Troch kráľov? Pomôcť môžete aj dobrej veci!

V metropole východu sa bude športovať aj počas najbližšieho sviatku. Nikto neodíde naprázdno. Nebude chýbať podpora dobrej veci.

Ilustračný obrázok k článku Stovky bežcov v košickom centre na Troch kráľov? Pomôcť môžete aj dobrej veci!
11
Galéria

Košický trojkráľový beh 2017 ponúkne pravú zábavu. Keďže sa bude pretekať v mnohých disciplínach podľa veku, na svoje si príde každý. Zúčastnení dostanú od organizátorov číslo, kalendár, energetickú tyčinku, tašky, poukážku, kupón, termobox a zaujímavý časopis.

„Medaila v cieli bude čakať pre prvú tisícku prihlásených s úhradou štartovného,“ píše sa na www.3kb.sk, oficiálnom webe obľúbeného podujatia.

Štartovať sa bude od Immaculaty. Hlavný beh v centre a v Mestskom parku s dĺžkou 5100 metrov sa začne 6. januára 2017 o 15:00 hod., vedľajší s 1100 metrami výhradne na Hlavnej ulici o hodinu skôr. Prihlásiť sa na súťaž dá cez internet na spomenutej stránke už len do polnoci 3. januára alebo osobne na prezentácii. Na facebookovej udalosti sa uvádza, že k 31. decembru 2016 sa zaregistrovalo 800 ľudí.

Nezabudlo sa ani na pomoc iným. Počas akcie sa uskutoční dobrovoľná zbierka pre neziskovú organizáciu Oáza – nádej pre nový život, ktorá podporuje ľudí v snahe vrátiť sa do dôstojnejšieho života.

Chcete vedieť, ako to vyzeralo na minulom ročníku? Prezrite si fotografie v našej galérii.

Vlaňajšieho Košického trojkráľového behu sa zúčastnilo množstvo pretekárov
11
Galéria

Chcete vedieť, čo je v košickom športe nové, čo sa pripravuje alebo prečítať si o ňom rôzne zaujímavosti? Pridajte sa do facebookovej skupiny v tomto odkaze a nič podstatné vám nikdy neunikne.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie