Veronika Ondo-Cholewová Rôzne

Kúzelné FOTKY plné harmónie z košického parku: Aspoň divé kačky si užívajú bezstarostnú jeseň

Poznáme to všetci. More povinností, stres a zhon. Často si žiaľ nevieme užiť a vychutnať krásne detaily, ktoré ponúka príroda. Divé kačky, ktorým sa v našom parku mimoriadne páči, sa o svoju bezstarostnosť podelia aj s vami. Veď pozrite tie zábery.

Ilustračný obrázok k článku Kúzelné FOTKY plné harmónie z košického parku: Aspoň divé kačky si užívajú bezstarostnú jeseň
Foto: Veronika Ondo-Cholewová / Zdroj: Dnes24.sk

Kačice v košickom Mestskom parku si jeseň vychutnávajú a neprekáža im ani upršané počasie. Oveľa radšej sa však fotia, keď vykukne slnko. Vtedy vyjdu spod trávy aj oni a špacírujú sa pri brehu. Nie jedna, nie dve, ale desiatky.

Kačice si už na ľudí zvykli, napriek tomu, že ide o divé kačky. Možno aj preto, že ich prikrmujú suchým chlebom. Len čo trochu vyschnú lavičky od dažďa, môžete sa ísť pozrieť tiež, prípadne im doniesť vhodnú maškrtu. Nezabudnite však, že jedna vám nestačí. Netreba zabúdať, že okrem divých kačíc sa v jazierku uvidíte ponorkovať aj káčerov.

Park v srdci mesta ponúka oázu nielen pre kačky, ale aj svojich obyvateľov. Aj keď už teplejšie slnečné dni pominuli, stále má čo ponúknuť. Veď pozrite, ako si to tie kačky užívajú.

Pozrite FOTO

Čítajte tiež:

Košice mestský park rekonštrukcia EHMK

V jazierku košického parku si jeseň užívajú tieto okrídlence
13
Galéria
Foto: Veronika Ondo-Cholewová / Zdroj: Dnes24.sk
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM